Бензинові та дизельні
транспортні засоби

Завдяки перевіреній якості, видатній надійності та ефективності протягом усього терміну служби наші потужні бензинові та дизельні автомобілі невпинно працюватимуть, незалежно від вашої форми підприємництва.

/

Екологічна та економна потужність

Завдяки знанням, отриманим під час розробки гібридної технології, наші бензинові та дизельні двигуни стали більш екологічними та ефективними. Зменшена вага, поліпшена теплова ефективність і високоефективні силові агрегати з турбонаддувом покликані захистити повітря від значних викидів та забезпечити максимальну віддачу від кожної краплі пального.

/
/

Дивіться також

Оголошення результатів конкурсу Оголошення результатів конкурсу Імена призерів було оголошено 23 липня 2020 року о 19:00 на офіційних акаунтах Toyota Ukraine в Facebook та Youtube. Новий Toyota Hilux — ще потужніший і стильніший Новий Toyota Hilux — ще потужніший і стильніший Новий Toyota Hilux поєднує яскравий дизайн, потужний 2,8-літровий силовий агрегат і покращені експлуатаційні характеристики. Приймання замовлень на кросовер  Toyota Highlander Приймання замовлень на кросовер Toyota Highlander У мережі офіційних дилерів Toyota розпочато приймання замовлень на кросовер Toyota Highlander нового, четвертого покоління. Продажі гібридів Toyota у світі Продажі гібридів Toyota у світі За даними виробника, глобальні продажі гібридних автомобілів (HEV) компанії Toyota перевищили 15 млн одиниць з моменту запуску моделі Prius у 1997 році
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.