Бензинові та дизельні
транспортні засоби

Завдяки перевіреній якості, видатній надійності та ефективності протягом усього терміну служби наші потужні бензинові та дизельні автомобілі невпинно працюватимуть, незалежно від вашої форми підприємництва.

/

Екологічна та економна потужність

Завдяки знанням, отриманим під час розробки гібридної технології, наші бензинові та дизельні двигуни стали більш екологічними та ефективними. Зменшена вага, поліпшена теплова ефективність і високоефективні силові агрегати з турбонаддувом покликані захистити повітря від значних викидів та забезпечити максимальну віддачу від кожної краплі пального.

/
/

Дивіться також

Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні Попереднє приймання замовлень Попереднє приймання замовлень 14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Toyota в Україні розпочала приймання замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому. Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! З 14 січня в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочнуться тест-драйви пасажирського фургона Proace Verso та вантажного — Proace Van. Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.