Бензинові та дизельні
транспортні засоби

Завдяки перевіреній якості, видатній надійності та ефективності протягом усього терміну служби наші потужні бензинові та дизельні автомобілі невпинно працюватимуть, незалежно від вашої форми підприємництва.

/

Екологічна та економна потужність

Завдяки знанням, отриманим під час розробки гібридної технології, наші бензинові та дизельні двигуни стали більш екологічними та ефективними. Зменшена вага, поліпшена теплова ефективність і високоефективні силові агрегати з турбонаддувом покликані захистити повітря від значних викидів та забезпечити максимальну віддачу від кожної краплі пального.

/
/

Дивіться також

Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! З 14 січня в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочнуться тест-драйви пасажирського фургона Proace Verso та вантажного — Proace Van. Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній. Автомобілі з пробігом. Перевірені автомобілі з пробігом від Toyota Автомобілі з пробігом. Перевірені автомобілі з пробігом від Toyota Офіційний дистриб’ютор ПІІ «Тойота-Україна» пропонує до вашої уваги автомобілі Toyota з пробігом від Toyota Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 На міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota офіційно представила новий комерційний автомобіль Toyota Proace та Proace Verso.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.