Кредитування

на вигідних умовах

Кредитування Toyota — зручний та надійний спосіб стати власником нової Toyota Кредитування Toyota: зручно, легко та надійно

Офіційна дилерська мережа ПІІ «Тойота-Україна» пропонує комплексні фінансові продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу. Наші програми були створені, щоб зробити придбання будь-якої моделі Toyota зручним для кожного.

«Тойота Легко»

Програма «Тойота Легко» передбачає новий зручний спосіб придбати автомобіль, який можна описати трьома словами: «Прозоро», «Зручно», «Вигідно». 
Спочатку оберіть обсяг першого внеску, потім сплатіть комфортні щомісячні платежі та отримайте три безкоштовні ТО. Зрештою, через три роки визначьтеся: залишити автомобіль собі, обміняти на нову Toyota або ж продати його дилерові. 

Серед переваг «Тойота Легко»:
• самостійне встановлення першого платежу від 10%;
• можливість згодом замінити придбане авто на нове та сучасне;
• гарантоване високе оцінювання вашої Toyota після трьох років використання.

«Тойота Кредит»

Купуючи Тойота в офіційного дилера, ви можете скористатися програмою фінансування «Тойота Кредит». 
Її переваги — мінімальний перший внесок від 15%, можливість дострокового погашення кредиту без комісії хоч із першого місяця, обов’язкове страхування. 
Сплачувати кредит можна щомісяця рівними частинами (ануїтет) або за стандартним графіком, коли відсотки нараховуються на залишок заборгованості. 
На моделі Land Cruiser, Land Cruiser Prado діють окремі умови кредитування з диференційованою ставкою. 
Від придбання автомобіля вас відділяють лише п’ять простих кроків: обрати Toyota та програму кредитування, надати документи на розгляд, отримати підтвердження, підписати договір і забрати ваш автомобіль у салоні.

Нова програма з лізингу

Toyota крокує у дружнє до довкілля майбутнє та пропонує бізнесам скористатися програмою з лізингу гібридних автомобілів, розроблену спільно з партнером «ОТП Лізинг». Компанія займається розгортанням проєкту ЄС із підтримки розвитку українських підприємств EU4Business.

За умовами програми бізнеси-учасники лізингу зможуть скористатися перевагами гібридних Yaris, Corolla, Camry, C-HR, RAV4, Highlander та, зокрема, відшкодувати частину витрачених коштів як компенсацію від Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Щоб скористатися програмою лізингу вам потрібно:

• обрати Toyota, залучену до грантової програми;
• отримати консультацію, комерційну пропозицію та перелік документів від співробітника автосалону Toyota або лізингової компанії. 

Якщо вашу заявку схвалено, ви отримаєте грантову допомогу від ЄС, сплачену партнером «ОТП Лізинг».

Придбати Toyota ще ніколи не було так легко, як зараз. Скористайтеся перевагами програм фінансування та здійснюйте купівлю швидко, зручно і надійно. 

Детальніше про «Тойота Кредит», «Тойота Легко» та «Нову програму з лізингу» можна дізнатися на сайті «Тойота-Україна» у розділі «Покупцям», а також у салонах офіційних дилерів Toyota в Україні.

Останні новини

Стиль, компактність і потужність: Стиль, компактність і потужність: Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR у 2021 році поповниться комплектацією зі спортивним дизайном — GR SPORT Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser 9 червня 2021 року в Дубаї Toyota влаштувала світову онлайн-прем’єру абсолютно нового Land Cruiser 300-ї серії.