Тойота Легко

Тойота Легко — це абсолютно новий, легкий та зручний спосіб придбання Тойота

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА
СПЛАЧУЙТЕ ЩОМІСЯЧНІ ПЛАТЕЖІ

Ви сплачуєте дійсно комфортні щомісячні платежі та користуйтесь трьома безкоштовними ТО3.

ЗРОБІТЬ ВИБІР НА ОСТАННЬОМУ ЕТАПІ

Через 3 роки Ви обираєте: залишити автомобіль собі, обміняти на новий автомобіль Тойота або продати автомобіль дилеру. Дилер ще на етапі продажу розрахує вартість, за якою готовий викупити автомобіль через 3 роки – на рівні 70% первинної вартості вашого автомобіля за дотримання погоджених умов.

1 За умови укладення кредитного договору, згідно з яким банк оплачує дилеру залишок вартості автомобіля, та внесення авансового платежу. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

ОТРИМАЙТЕ ОПТИМАЛЬНІ УМОВИ
Умови Toyota Кредит Toyota Легко
Щомісячні платежі Звичайні До 2 разів менше за Toyota Кредит
Додаткові комісії та платежі Можлива комісія банку та страхування життя Відсутні. Страхування КАСКО включено у тіло кредиту
Викуп авто дилером Без гарантії викупу Гарантія викупу за високою вартістю
Обмін авто Необхідність погашення кредиту Можливість легко змінювати автомобіль кожних 3 роки
Обслуговування ТО за власний кошт Три ТО у подарунок*
ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ
ЗРУЧНО

Ви легко можете змінити ваше авто на нове, яке буде найбільше відповідати вашим потребам.

ВИГІДНО

Ви гарантовано отримуєте високу вартість вашої Тойота після закінчення програми фінансування.

3 Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуг з ТО за ціною 1 грн. з ПДВ кожне в офіційному дилерському центрі Тойота в Україні, де ви придбали авто за програмою Тойота Легко. Пропозиція розповсюджується виключно на регламентні роботи з ТО, та не включає вартості демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть потребуватися при ТО), усунення виявлених поломок тощо. Пропозиція не містить обмежень за строком, за більш детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Тойота. Не є офертою.

УМОВИ ПРОГРАМИ "ТОЙОТА ЛЕГКО"

Передплата за автомобіль, %* Строк кредитування, відсоткова ставка в гривнях36 міс.
10% - 29.99% 6.99%
30% - 50% 5.99%
65% 5.49%
Разова комісія – 0% від суми позики


Програма «Тойота Легко» - кредитна програма на купівлю нового автомобіля Тойота із залишковим платежем 30% або 40%. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від суми кредиту. При передплаті за автомобіль 65%, залишковий платіж 40% не передбачено.
УМОВИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:
• Ануїтет - щомісячно рівними частинами; 
ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
• можливе вже з першого місяця, без обмежень та комісії.
  ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ
• повне КАСКО (можливо включити в тіло кредиту**); 
• страхування цивільної відповідальності; 

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
• комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн.;
• страхування КАСКО у партнера програми;
• страхування Цивільної відповідальності. 

КОЛИ ТА ЯК СПЛАЧУЄТЬСЯ ЗАЛИШКОВИЙ ПЛАТІЖ
• При обміні Вашого кредитного автомобіля на нову Тойота – за програмою Trade-in, при цьому Вам немає потреби спеціально їхати в Банк, все можливо оформити в дилерському центрі Тойота; 
• Сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем; 
• Продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми кредиту, кредитна ставка збільшується на 2% від поточної ставки за кредитом; 
• Передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж. 

**Договір страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 20% від вартості автомобіля.


Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 6.99% до 5.49% річних. Реальна процентна ставка становить від 17,85% річних. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. /
ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ З ВАРІАНТІВ
Залишити автомобіль

Для цього виплатіть залишковий платіж (30% або 40%) або ж просто продовжте термін фінансування.

Обміняти2 свій автомобіль на новий

Обирайте нову Тойота, яка через 3 роки буде найбільше відповідати вашим потребам.

Продати авто дилеру

Ще на моменті придбання авто ви знатимете ціну, за якою дилер Тойота зможе викупити ваше авто. Зазвичай, це 70% від повної вартості . Залишок по кредиту в розмірі 30% або 40% виплатить дилер, а ви отримаєте різницю.

2 Заздалегідь узгоджена з Вами вартість Вашого автомобіля приймається в залік вартості автомобіля, який Ви плануєте придбати.

ПОРІВНЯННЯ УМОВ ТОЙОТА ЛЕГКО ТА ТОЙОТА КРЕДИТ

Програма кредитування Toyota Легко Toyota Кредит
Вартість авто 798 445*
Щомісячний платіж, грн 10 643 19 089
Одноразова комісія, % 0 0,99
Страхування життя, % - 1,99
Загальний термін кредиту 36 36
Сума авансу, % 30 30
Відсоткова ставка, % 5,99 5,99
Додаткові витрати Комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн
Страхування КАСКО у партнера програми**
Страхування Цивільної відповідальності
Інші умови*** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 5.49% до 6.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 17,85% річних. Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 84 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 0.01% до 8.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 20,17 % річних.
ЯК ОБМІНЯТИ СВОЄ АВТО НА НОВЕ

Дилер визначить вартість вашого автомобіля 
За належного стану вона може сягати 70% від початкової вартості.

Сплачуйте залишковий платіж 
Насправді, залишок в 30% або 40% за старе авто за вас сплатить дилер, а решта від його вартості вже буде зарахована як перший внесок за ваш новий автомобіль. 

Насолоджуйтесь вашим новим автомобілем 
Решту вартості автомобіля ви можете сплатити, знову скориставшись програмою Тойота Легко або іншими фінансовими програмами Тойота.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДИЛЕРІВ-ПРОДАВЦІВ

Сьогодні програма фінансування Тойота Легко працює в окремих дилерських центрах Тойота в Україні

м. Київ
Тойота Центр Київ «Автосаміт»
Toyota Центр Київ ВІДІ Автострада
Тойота Сіті Плаза

м. Дніпро
Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор»

м. Львів
Тойота Центр Львів «Діамант»
м. Одеса
Тойота Центр Одеса «Інжпроект»
Тойота Центр Одеса ВІДІ Пальміра

м. Хмельницький
Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор»

м.Херсон
Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»

м.Харків
Тойота Центр Харків «Автоарт»
Тойота Центр Харків «Артсіті»

Ви можете звернутися до них за найбільш зручним для Вас каналом зв'язку. Ми робимо все можливе, щоб до кінця 2021 року ви могли скористатись програмою Тойота Легко в більшості дилерських центрів Тойота в Україні.

*- Для розрахунку використана ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати (рекомендована), щодо автомобіля Toyota Camry в комплектації Comfort. Вказана з ПДВ(20%), без врахування спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання у офіційному дилерському центрі Toyota. Не є офертою. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у офіційному дилерському центрі Toyota. 
**- за умовами Програми страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 20% від вартості автомобіля.
 *** - Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555

Можливо вас зацікавить

Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. C-HR: у новій версії GR SPORT C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR у 2021 році поповниться комплектацією зі спортивним дизайном — GR SPORT Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser 9 червня 2021 року в Дубаї Toyota влаштувала світову онлайн-прем’єру абсолютно нового Land Cruiser 300-ї серії. Повідомлення про припинення уповноваженої діяльності дилера продукції Toyota Повідомлення про припинення уповноваженої діяльності дилера продукції Toyota 30 червня 2021 р. закінчиться термін призначення та діяльності ТОВ "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "СІВЕР-АВТО" у статусі уповноваженого дилера щодо продукції Toyota в Україні