ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
МОБІЛЬНОСТІ

МОБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ

Уже більше 85 років інноваційні технології Toyota полегшують життя людей. Наші досягнення змушують нас рухатися вперед. Ми дивимося в майбутнє та орієнтуємося на ще важливішу місію: подарувати всім людям свободу руху.

/
/
Інформатор на Ваших плечах. Технологія, яка допомагає людям орієнтуватися в просторі та рухатися із ще більшою свободою, незалежністю та впевненістю.
/
Це наче катання на лижах по вулицям міста.

Ультракомпактний та екологічно чистий i-ROAD поєднує в собі маневреність, безпеку та комфорт автомобіля.

/
.
/

Свобода руху без перешкод.
Цей універсальний мобільний персональний помічник впевнено долає місцевість зі складним рельєфом та для забезпечення щоденного спілкуваання піднімає свого користувача на рівень очей співрозмовника.

Рівні шанси на ігровому полі.
В офісі чи на полі, маневрений Exo-Wheel допомагає людям впевнено рухатися в житті.

/

/
/
Автомобіль, який розпізнає водія. Вірний партнер автошляхів, наш TOYOTA CONCEPT- 愛 i застосовує штучний інтелект, щоб враховувати потреби свого водія, захищати та надихати його.

Індивідуалізація як майбутнє громадського транспорту.
TOYOTA CONCEPT-愛 i RIDE — це рішення для поїздки в місті майбутнього, яке перетворить громадський транспорт у щось цікавіше та комфортніше навіть для людей із обмеженими можливостями.

/
/

Подолає те, що автомобілю не під силу.
Розроблений для тротуарів, ультракомпактний TOYOTA CONCEPT- 愛 i WALK самостійно подолає будь-які перешкоди на Вашому шляху.

/
Авантюрна поїздка — з дітьми чи без них. Сконструйований для трьох пасажирів, спритний i-TRIL може поміститися в найвужчих місцях і самостійно прокатати Вас містом та відвезти назад.
/

РОБОТ-ПОМІЧНИК

/
/
Ваша рука допомоги. Доброзичливий робот, створений подарувати самостійність життю власника, допомагаючи йому у виконанні повсякденних завдань та підтримуючи контактування з близькими людьми.

РОБОТ ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

/
Віднови свій природний крок. Робот для фізичної реабілітації допоможе повернути здатність впевненої ходьби кожному, хто відчуває з цим труднощі.
/

Представлені моделі Toyota є прототипами і не доступні для продажу.

Дивіться також

Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Корпорація Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS Кількість вироблених у світі автомобілів, оснащених пакетом систем активної безпеки Toyota Safety Sense сягнула 10 млн одиниць Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка 12 квітня 2019 року у київському Музеї популярної науки та техніки «Eкспериментаніум» відбулась офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній та спеціальній двокольоровій версіях.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.