НАДИХАЮЧИ
СВІТ ДО РУХУ

Будучи світовим партнером мобільності Олімпійських і Паралімпійських ігор, ми віримо, що поки ми рухаємося, можемо досягти неможливого.

/

«Під цим олімпійським та паралімпійським прапором дозвольте нам вкотре підтвердити силу спорту — об’єднати людей».

AKIO ТОЙОДА

Президент, Toyota Motor Corporation

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ TOYOTA

Ми цілковито віддані ідеї розвитку людського потенціалу через силу
руху, і саме тому стали партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор.Ігри — найбільше свято людського руху, де ми осягаємо справжню силу спорту. Спорт кидає нам виклик, надихає нас і, що найважливіше, об’єднує нас. Як світовий партнер Олімпійських і Паралімпійських ігор з питань мобільності ми поділяємо прагнення надихати інших рухатися вперед, долати фінішні прямі та досягати неможливого.

З метою поширення філософії спорту в усіх куточках світу ми тісно співпрацюємо з Міжнародним олімпійським і міжнародним паралімпійським комітетами. Наше спільне завдання — допомогти олімпійцям та паралімпійцям втілити свої мрії незалежно від життєвих обставин.

/

Андреа Ескау

Німецька паралімпійська велосипедистка, біатлоністка і лижниця крос-кантрі.Протягом декількох сезонів компанія Toyota співпрацювала з чотириразовою золотою призеркою німкенею Андреа Ескау, щоб виготовити для неї спеціальний велосипед із вуглецевого волокна для Паралімпійських ігор та лижі для Зимових Паралімпійських ігор. Андреа народилася з неймовірною рішучістю і прагненням до чемпіонства, і ми з величезним задоволенням відіграємо незначну роль у її захоплюючій подорожі як паралімпійки.
/

ТАЙРОН ПІЛЛЕЙ

Південноафриканський паралімпієць - штовхач ядра і співробітник Toyota.Ми горді представити Тайрона Піллея, нашого технічного фахівця в компаніїToyota, з південно-африканського міста Дурбан, який вражає своєю міццю як штовхач ядра. Тайрон народився з пошкодженою ногою, але він ніколи не дозволяв цьому стати перешкодою для досягнення успіху. Для нас було великою честю представити Тайрона в номінації«Toyota Global President’s Award 2017» за видатні досягнення і командну роботу на Паралімпійських іграх в Ріо-2016.

/
/
ПАРАСПОРТУ свої 28 років Тетяна є 17-кратною паралімпійською призеркою. Дівчина народилася із спино-мозковою грижею і почала своє життя в російському дитячому будинку. На кожних змаганнях Тетяна кидає собі виклик.
/
ПЛАВАННЯПлавець Олімпійської збірної біженців Рамі Аніс тренується, щоб досягти своїх олімпійських цілей в 2020 році. Навіть коли війна зруйнувала його рідне місто Алеппо в Сирії, Рамі продовжує свою олімпійську подорож, демонструючи світові власну стійкість.
/
/
/
ЛЕГКА АТЛЕТИКААмерикансько-нігерійська бігунка Сеун Адігун представляла команду США в забігу з перешкодами на 100 метрів на Олімпійських іграх 2012 року, а її нова мета — представляти Нігерію в бобслеї.
/
МАРАФОНХоча сестри-близнючки Лейла, Лійна і Лілі з Естонії проходили кваліфікацію в індивідуальному порядку, вони були першими трійнятами, які разом змагалися на Олімпійських іграх.
/

Дивіться також

Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Корпорація Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS Кількість вироблених у світі автомобілів, оснащених пакетом систем активної безпеки Toyota Safety Sense сягнула 10 млн одиниць Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка 12 квітня 2019 року у київському Музеї популярної науки та техніки «Eкспериментаніум» відбулась офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній та спеціальній двокольоровій версіях.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.