Відкрийте функції безпеки

Комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense доступний для всіх моделей Camry. Для нас ваша безпека є найважливішою.
/
/
/
Система автоматичного дальнього світла (AHB)

Система автоматичного дальнього світла (AHB) створює оптимальну видимість для всіх учасників дорожнього руху вночі. Камера виявляє фари зустрічного транспорту, а також слідкує за яскравістю дорожніх ліхтарів. Система автоматично вмикає ближнє або дальнє світло для безпечнішого водіння вночі.

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA)

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA) слідкує за дорожніми знаками попереду, виводячи на новий кольоровий TFT-дисплей корисну інформацію, наприклад, про обмеження швидкості чи заборону обгону. Система також попереджає водія візуальними та звуковими сигналами, якщо він порушує правила.

Система передаварійної безпеки (PCS) з функцією виявлення пішоходів

Система передаварійної безпеки (PCS) з функцією виявлення пішоходів за допомогою датчика, який працює в міліметровому діапазоні, та камери виявляє автомобілі попереду. У разі ризику зіткнення система попереджає водія звуковими та візуальними сигналами та активує екстрене гальмування. Якщо водій не гальмує вчасно, гальма спрацьовують автоматично для запобігання чи зменшення загрози зіткнення. Окрім автомобілів, система також завчасно виявляє пішоходів.

/
/
/
Адаптивний круїз-контроль (ACC) з повним набором функцій

Адаптивний круїз-контроль (ACC) дає змогу втримувати постійну швидкість, не натискаючи педаль акселератора та зберігаючи мінімальну безпечну дистанцію від автомобіля попереду. Якщо ця відстань зменшується, система знижує швидкість, гальмуючи або повністю зупиняючи автомобіль у разі потреби. Якщо відстань збільшується, автомобіль автоматично пришвидшується, поки не набирає свою середню швидкість. Будь ласка, майте на увазі, що ця функція доступна лише в автомобілях з автоматичною трансмісією.

Система попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA) з допомогою рульового керування

Система попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA) визначає дорожню розмітку за допомогою камери. Якщо автомобіль змінює смугу руху, не вмикаючи покажчик повороту, система попереджає водія звуковими та візуальними сигналами. Функція контролю рульового керування допомагає повернутися у свою смугу руху в разі випадкового з'їзду.

Дізнайтеся більше про безпеку Toyota

Розпочато приймання попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid Розпочато приймання попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid З 24 травня 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні можна попередньо замовити новий автомобіль Toyota Camry Hybrid. Toyota Camry – «Легковий автомобіль 2019 року в Україні» Toyota Camry – «Легковий автомобіль 2019 року в Україні» 12 лютого 2019 року були оголошені результати голосування у Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2019» Нове покоління Toyota Camry вже в Україні Нове покоління Toyota Camry вже в Україні Починаючи з 13 січня 2018 року - цілковито новий седан бізнес-класу Toyota Camry 8-го покоління вже в Україні. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Удосконалений комплекс технологій активної безпеки Toyota Safety Sense створює безпечне середовище для щоденних подорожей.