1. Нові автомобілі
  2. Technology

Сервіси для всієї родини

Абсолютно нова Toyota Corolla Cross подарує вам і вашій сімʼї усі інноваційні функції, необхідні для насолоди та комфорту під час подорожі. Так, завдяки комплексу вбудованих засобів підключення, від навігації у режимі реального часу через 10,5-дюймовий мультимедійний екран до 12,3-дюймової цифрової панелі приладів, навіть дорога до школи стане цікавою.

Контролюйте все швидко

У верхній частині витонченої приладової панелі вашої Corolla Cross розташований новий 10,5-дюймовий сенсорний екран. Приймайте дзвінки, слухайте свої улюблені плейлісти та легко керуйте різноманітними системами одним інтуїтивним свайпом або дотиком до екрана, робота якого сумісна з Apple CarPlay.

Миттєва передача даних

12,3-дюймова цифрова панель приладів дає змогу відстежувати дані про водіння у режимі реального часу. Програмне забезпечення, яке можна налаштувати та регулярно оновлювати, гарантує, що ваша Corolla Cross відповідатиме вимогам завтрашнього дня.

Залишайтеся з повним зарядом

Більше не потрібно підключати телефон до розетки, просто покладіть його під центральну консоль, щойно сядете в Corolla Cross. Гаджет легко підключиться без застосування дротової зарядки.