Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Малий розмір, великі можливості

Закохайтесь у компактні автомобілі від Toyota

Компактні моделі Toyota відрізняються невеликими розмірами кузова та відмінними ходовими якостями, що полегшує пересування по місту у час пік або навіть використання найменших паркувальних місць. Додаткова перевага - це низьке споживання палива.

Yaris

Сучасний дизайн інтер’єру, прогресивні технології салону та підвищена якість керування автомобілем покликані дарувати задоволення при поїздках, окремо чи разом із друзями.

Особливості
  • Двигун об'ємом у 1.5л
  • Провідні функції безпеки, в тому числі 7 подушок безпеки і система контролю стійкості
  • Преміальні оздоблювальні матеріали для більш комфортної подорожі
  • Складні задні сидіння для ще більшого об'єму багажника
/

Можливо вас зацікавить?

Увага! Toyota повідомляє Увага! Toyota повідомляє Шановні клієнти Toyota в Україні У зв`язку з тим, що кількість випадків шахрайства за допомогою смс розсилок та мережі Інтернет постійно зростає, просимо Вас бути пильними та уважними. Toyota провела міжнародну церемонію нагородження 12-го конкурсу малюнка Dream Car в Японії Toyota провела міжнародну церемонію нагородження 12-го конкурсу малюнка Dream Car в Японії 29 серпня 2018 року у виставкому центрі Toyota Mega Web, Токіо, Японія відбулась церемонія нагородження 12-го конкурсу малюнку «Автомобіль твоєї мрії», який організовує Toyota Motor Corporation. Новітні автомобілі та технології Toyota Новітні автомобілі та технології Toyota Новітні автомобілі та технології Toyota забезпечать транспортну мобільність на Олімпійських та Паралімпійських Іграх у Токіо 2020 року В Японії обрали переможців «Автомобіль твоєї мрії — 2018» В Японії обрали переможців «Автомобіль твоєї мрії — 2018» Всесвітній конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018». Одна з переможців 14-річна українка Марія Дмитренко з малюнком «Чарівна тарахтайка».
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.