Замовити онлайн консультацію
Замовити тест-драйв

PROACE CITY Base - STANDARD, 4-ДВЕРНИЙ ФУРГОН

  • Білий, лак (EWP) Не сумісний з обраним двигуном
 • Темно-сірий, металік (EVL) Не сумісний з обраним двигуном
 • Сріблястий, металік (KCA) Не сумісний з обраним двигуном
 • Чорний, металік (KTV) Не сумісний з обраним двигуном
Від
552 525,10₴

Компактний фургон для масштабних перевезень

Практичний, універсальний та доступний. Новий PROACE CITY — ідеальний вантажний фургон. Завдяки найкращій у своєму класі довжині завантаження і вантажного простору для вантажу обидві моделі — з короткою та подовженою колісною базою — можуть вмістити до двох європіддонів.
Вантажність до 920 кг та можливість буксирування в 1 тону дозволяють перевозити будь-які вантажі.

ОЗИРНІТЬСЯ НАВКОЛО

Ознайомтеся з основними характеристиками PROACE CITY.

 • Легкість управління та висока вантажність

  Завдяки двом варіантам довжини колісної бази PROACE CITY легко впорається з будь-яким завданням. Місткість автомобіля сягає до 3,3 м³ для моделей із короткою колісною базою та до 4,3 м³ — з подовженою. А система Smart Cargo дозволяє перевозити довгомірні вантажі та надає додатковий простір для вантажу у пасажирській кабіні.

 • Двигун, що підходить саме вам

  PROACE CITY оснащений дизельним силовим агрегатом об'ємом 1.5-літри, потужністю 102 к.с., що ідеально відповідає вашим потребам завдяки найкращим у своєму класі економії пального та викидам вуглецю.

 • Додатковий простір, який вам потрібен

  PROACE CITY забезпечує гнучкість та широкий вибір варіантів інтер’єру, що відповідає вашим вимогам. Вантажна система Smart Cargo System дозволяє створити додатковий простір вантажу завдяки інноваційному люку для перевезення довгих предметів.

 • Безпека понад усе

  PROACE CITY оснащено інтелектуальними функціями безпеки для максимального відчуття безпеки в салоні під час повсякденної роботи: протибуксувальною системою - TRC, системою стабілізації автомобіля - VSC, система допомоги старту на підйомі - НАС.

Готовий до справ

Toyota серйозно ставиться до вашого бізнесу. Тому ми створили PROACE CITY. Розроблений саме для вас, він спритний у керуванні й 100% відповідає вашим вимогам. Новий PROACE CITY — фургон, який ви очікуєте від Toyota.

 • Простота та практичність

  Завдяки компактним розмірам PROACE CITY ідеально підходить для пересувань містом. Ваш вантаж завжди у доступі завдяки роспашним заднім дверцятам, що відчиняються на 180 градусів, а також зсувним бічним дверцятам. Об’єм та довжина завантаження легко збільшуються завдяки системі Smart Cargo System: довжина — на 1,3 м, а вантажність — на 0,4 м3.

 • Зона комфорту

  Завдяки найкращому у своєму класі простору в кабіні, чудово організованій панелі приладів та сидінням з підтримкою PROACE CITY забезпечить комфортне пересування протягом тривалого часу. Крім того, центральне сидіння попереду можна перетворити на поверхню "мобільний офіс" для роботи на ноутбуці або планшеті.