ДОТИК
Подивіться, як Кокі використовує магію мобільності, щоб змінювати оточення
Представляємо нову еру мобільності.


У кожному русі є магія. Маючи бачення майбутнього та трішки допомоги від олімпійських і паралімпійських талісманів, Кокі перетворює місто сьогодення на те, що цілком можливо створити в майбутньому. Хоча деякі речі, такі як азарт від водіння чи любов до автомобілів (як до нашого класичного 2000GT), ніколи не змінюються. Під час Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо 2020 року ми робимо перший крок до втілення цього магічного бачення в життя, пропонуючи 3700 продуктів для забезпечення мобільності.
Познайомтеся з Томокі Сузукі
Томокі Сузукі — японський параспортсмен і працівник Toyota. Він бере участь у марафонах та інших видах паралімпійського легкоатлетичного спорту. Наразі він є володарем рекорду Японії з бігу на 400 і 800 метрів.

Продукти мобільності для Токіо 2020
Рух можна сприймати як магію. Познайомтеся з реальними продуктами, розробленими Toyota для японської столиці й Олімпійських і Паралімпійських ігор–2020 у Токіо.

/
Показаний концептуальні транспортні засоби.
Сімейство акумуляторних електричних засобів пересування
Альтернатива виснажливим пішим марафонам.
 
Дізнайтеся більше
/
JPN Taxi
Уособлення духу японської гостинності.
 
Дізнайтеся більше
/
Показаний концепт-автомобіль..
Концепт нового Mirai
Електромобіль на паливних елементах наступного покоління з нульовим рівнем викидів
 
Дізнайтеся більше
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.