ІСТОРІЇ ПРО НЕМОЖЛИВЕ

Почати підкорювати неможливе непросто, але ці спортсмени нагадують нам, що немає нічого неможливого, коли людина має свободу руху.

Андреа Ексау (Andrea Eskau - Паралімпійський гірськолижний спорт

Андреа Ескау (Andrea Eskau) у яскраво-червоному гоночному костюмі дивиться в камеру, тримаючи лижні палки.
ДАТА НАРОДЖЕННЯ

21 березня 1971 року

РІДНЕ МІСТО

Апольда, Німеччина

ВИД СПОРТУ

Велоспорт, паралімпійські лижні перегони

ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

2008, 2012, 2016

ДОСЯГАЮЧИ НЕМОЖЛИВОГО

Займатися спортом Андреа почала через необхідність, але вже скоро німецька «машина» стала однією з домінантних сил на паралімпійській арені в літніх і зимових видах спорту. Спочатку вона спробувала себе у баскетболі на колясках і з часом розширила коло своїх занять лижними перегонами, біатлоном, перегонами на візках і велосипедах з ручним приводом.

Наразі Андреа здобула 37 медалей на чемпіонатах світу і є 27-разовою чемпіонкою з велоспорту, біатлону і лижних перегонів.

«Самопожертва і докладені зусилля [задля завоювання золотої паралімпійської медалі] по-справжньому вражають, і ми пишаємося своїм маленьким внеском в успіх Андреа».
– інженер Toyota TMG

/

Я завоювала дуже багато медалей, але найбільшим своїм досягненням вважаю чесність у конкурентній боротьбі. Як на мене, це дуже і дуже важливо.

Перейнявшись непохитною рішучістю, з якою Андреа кидає виклик своїм можливостям, у 2012 році Toyota запропонувала їй співпрацю. Взявши за пріоритет комфорт і швидкість, ми в тісній взаємодії з Андреа розробили легкі рішення з вуглецевого волокна спеціально для її велосипеда і саней, щоб дати зірковій спортсменці конкурентну перевагу на Паралімпійських іграх.

Бред Снайдер (Brad Snyder) - Плавець-паралімпієць

Всупереч втраті зору в бою, Бред Снайдер (Brad Snyder) спрямовує погляд вгору і вперед, ніби дивиться на п'єдестал через окуляри.
ДАТА НАРОДЖЕННЯ

29 лютого 1984 року

РІДНЕ МІСТО

Ріно, штат Невада, США

ВИД СПОРТУ

Паралімпійське плавання

ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

2012, 2016

ДОСЯГАЮЧИ НЕМОЖЛИВОГО

Найвільніше Бред Снайдер почувається у воді. Він навчився плавати ще в ранньому дитинстві у Флориді та вже в 11 років почав брати участь у змаганнях. Пізніше Бред став капітаном команди плавців у Військово-морській академії США.

«Думаю, неможливим мені здавалося життя з порушенням зору, зі сліпотою, в постійній темряві у перші тижні після поранення. Але на Паралімпіаді я усвідомив, що навіть якщо я нічого не бачу, переді мною все одно цілий світ інших можливостей».

Коли Бред повернувся додому з Афганістану після поранення, йому довелося вчитися орієнтуватися в темряві. Сім'я підтримувала його, допомагаючи колись міцному солдату справлятися з простими завданнями, такими як поїсти, одягнутися або дійти до ванної кімнати.

Я хочу, щоб моя історія розлетілася світом і надихнула наступне покоління спортсменів мріяти про паралімпійський п'єдестал.

Через кілька місяців після лікування Бред вирішив повернутися в знайомі води. Рівно через рік у той самий день, коли він втратив зір у бою, чоловік гордо стояв на паралімпійському подіумі із золотою медаллю для американської команди. Бред утримує світовий рекорд на стометрівці вільним стилем серед плавців із повною втратою зору.

Сьогодні Бред ставить перед собою нове амбітне завдання: підготуватися до змагань з тріатлону на Паралімпіаді 2020 року в Токіо.

Прагнення Toyota

Toyota є всесвітнім партнером з мобільності Олімпійських та Паралімпійських ігор, тому що ми прагнемо надихати людей на більше − рухатися вперед, за межі фінішної відмітки та неможливого..

Наша співпраця з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) та Міжнародним паралімпійським комітетом (МПК) покликана допомагати спортсменам здійснювати свої мрії та є лише частиною нашого всеохопного прагнення розкривати людський потенціал завдяки силі руху.

Під цими олімпійським та паралімпійським прапорами, давайте ще раз підтвердимо силу спорту, об'єднувати людей
АКІО ТОЙОДА (AKIO TOYODA)
Президент, Toyota Motor Corporation