Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Екскурсія для школярів у дилерському центрі Тойота «Сіті Плаза» на Петрівці!

КИЇВ, 25 квітня 2012 р. — ПІІ «Тойота-Україна» спільно з дилерським центром Тойота Центр Київ «Сіті Плаза» 20 квітня 2012 року на базі автосалону та сервісної зони провели екскурсію для школярів 9 класу середньої школи № 232 Оболонського району міста Києва. Під час екскурсії школярі змогли ближче ознайомитися з діяльністю компанії «Тойота», вивчити весь модельний ряд бренда, який офіційно представлений в Україні, а також поспостерігати за процесом роботи співробітників салону та сервісу.

Екскурсія розпочалася з відвідування школярами офісу ПІІ «Тойота-Україна», після чого учасники перемістилися до дилерського центру Тойота «Сіті Плаза». Там школярі мали можливість вивчити модельний ряд Toyota, поставити свої запитання і поспостерігати за процесом роботи фахівців салону «Сіті Плаза», а також майстрів на станції технічного обслуговування. Після закінчення екскурсії для школярів було проведено вікторину: було поставлено низку запитань на тему Японії, історії розвитку компанії та бренду Toyota, на які діти відповідали з великим ентузіазмом. Найактивніші учасники отримали брендовані брелоки та календарі. Крім того, кожному учаснику було вручено: блокнот, ручка, значок «Toyota» і магніт «Дарума».

Метою цього соціального проекту було ознайомити школярів з компанією «Тойота» в Україні, а також сформувати стійку мотивацію та позитивне ставлення до трудової діяльності по робочих спеціальностях у випускників школи. Проект був реалізовано спільно з Оболонським районним центром зайнятості та управлінням освіти.

ПІІ «Тойота-Україна» спільно з офіційними дилерськими центрами Toyota планує і надалі здійснювати подібні проекти для школярів.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.