Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Новий спорткар Toyota GT86 вже в Україні!

КИЇВ, 20 липня 2012 р. — В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» вже представлено новий спорткар Toyota GT86. На ваш вибір пропонуються модифікації з шестишвидкісною механічною або шестишвидкісною автоматичною коробкою передач у трьох варіантах комплектації на вибір.

Новий cтильний та агресивний задньоприводний спорткар Toyota GT86 вкомплектовано надзвичайно легким горизонтально-опозитним двигуном об’ємом 2,0 літри, що розвиває максимальну потужність у 200 к. с. (при 7000 хв—1). Спортивний характер автомобіля підкреслюють низька посадка, збільшена решітка радіатора, задній спойлер, дві хромовані вихлопні труби та 17-дюймові легкосплавні диски.

Автомобіль Toyota GT86 створений для тих, хто прагне отримувати насолоду від їзди. Чудова керованість автомобіля та зручне оформлення інтер’єру зі спортивною конструкцією сидінь дозволять отримувати максимальне задоволення від перебування за кермом.

З питань придбання спорткара Toyota GT86 звертайтеся до будь-якого з 33 офіційних дилерських центрів ПІІ «Тойота-Україна».

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.