Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Toyota Auris нового покоління представлено в Україні

7 грудня 2012 року в рамках святкування 20-річного ювілею офіційного дилера Тойота Центр Київ «Автосаміт» відбулася презентація хетчбека малого середнього класу Toyota Auris нового покоління.

Новий Toyota Auris, який дебютував на Паризькій автомобільній виставці — 2012, набув абсолютно нового стильного зовнішнього оформлення, що символізує нову філософію дизайну автомобілів Toyota, ще більш просторий і привабливий інтер’єр салону, а також поліпшені характеристики динаміки.

Новий Auris буде представлено в Україні в шести варіантах комплектації на вибір, включаючи гібридну модифікацію автомобіля, яка вперше стане доступною для нашої країни.

/

Художники-оформлювачі надали новому Toyota Auris абсолютно новий зовнішній вигляд. Передня частина автомобіля уособлює нову філософію дизайну автомобілів Toyota. У ній поєднано фірмовий дизайн радіаторної решітки Under Priority з фарами Keen Look та світлодіодними вогнями денного світла. Дизайн Under Priority має характерну «трапецію» в нижній частині переднього бампера і виразну верхню решітку радіатора на всю ширину між фарами. Новий дизайн автомобіля підкреслює новий характер Toyota Auris — характер стильного міського хетчбека.

Toyota Auris надійде у продаж в Україні з трьома бензиновими двигунами на вибір: вже добре відомий власникам Auris попереднього покоління двигун з об’ємом циліндрів 1,6 л, 1,33-літровий двигун та 1,8-літровий двигун, що працює за циклом Аткинсона, який передбачений для повногібридної модифікації Auris, що вперше з’явиться на українському ринку. На зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач прийшов безступеневий варіатор.

Гібридний Toyota Auris — це повногібридна бензиново-електрична модифікація автомобіля — шедевр інженерів-конструкторів компанії «Тойота», що уможливлює їзду у режимі «Електромобіль», коли бензиновий двигун не задіюється. Завдяки сучасним зразкам техніки, використаним у гібридному приводі автомобіля, гібридний Auris має наднизький вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах — лише 87* г/км (у комбінованому циклі), один з найнижчих в своєму класі показників споживання пального — лише 3,7* л/100 км (у міському режимі) і дивовижно плавний та безшумний хід.

/

Унікальні експлуатаційні характеристики Toyota Auris вдалося досягти завдяки філігранному поєднанню гібридної технології Hybrid Synergy Drive, чудової аеродинаміки та використанню надлегких матеріалів.

Новий дизайн інтер’єру Toyota Auris пропонує клієнтам більше простору в салоні автомобіля і високий рівень комфорту. Простір для пасажирів заднього ряду було збільшено в області ніг на 20 мм. Крім того, було збільшено простір багажного відсіку на 90 мм. Новий хетчбек тепер має збільшений багажник ємкістю 360 літрів у всіх варіантах комплектації. Відчуття комфорту в салоні автомобіля підсилюють: оздоблення кермового колеса шкірою Nappa найвищої якості та висока якість використаних матеріалів.

Новий Auris є одним з найнижчих автомобілів у C-класі. Завдяки низькій фронтальній частині і зменшеній на 55 мм висоті вдалося забезпечити чудові аеродинамічні показники (коефіціент лобового опору становить лише 0,28), а також поліпшену керованість.

На новому Toyota Auris передбачено модернізовані кермове колесо та підвіску, включаючи незалежну підвіску на подвійних паралельних А-подібних важелях ззаду для більш комфортного керування автомобілем. Місце водія в новому автомобілі забезпечує оптимальну ергономіку і обзорность. Не залишилася без уваги й оптимізація маси — вона зменшилася на 40 кг**, що позитивно вплинуло на зменшення центра мас нового Toyota Auris.

Новий Auris вироблятиметься на заводі Toyota Motor Manufacturing у Великій Британії (на цьому ж заводі збирають модель Toyota Avensis).

За додатковою інформацією стосовно нового Toyota Auris звертайтеся до офіційних дилерів Toyota в Україні.

* Ці дані отримано в ідеальних умовах без урахування манери водіння, дорожніх, погодних та інших умов, що впливають на споживання пального. Реальні показники споживання пального можуть відрізнятися від зазначених і визначаються лише експериментальним шляхом.

** Залежно від варіанту комплектації.

Відеосюжет про презентацію Toyota Auris в Україні

Пропонуємо до вашої уваги відеосюжет про презентацію нового Toyota Auris в Україні.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.