Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

«Тойота» виготовила понад 200 млн. автомобілів!

Загальна кількість автомобілів, вироблених компанією Toyota Motor Corporation у всьому світі, в червні 2012 року подолала позначку у 200 млн. одиниць.

Компанія Toyota Motor Corporation йшла до цієї важливої віхи в своїй історії 76 років й 11 місяців, розпочавши свій шлях із випуску вантажної моделі G1 у серпні 1935 р. автомобільним підрозділом компанії Toyoda Automatic Loom Works Ltd, діяльність якої було розширено і яка з часом перетворилася на корпорацію Toyota Motor Corporation. Станом на кінець червня 2012 року сукупна кількість виготовлених у Японії автомобілів сягнула 145,21 млн. одиниць, а виробництво за межами країни вийшло на рівень 55,12 млн. автомобілів.

Найбільш популярною моделлю Toyota залишається седан Corolla. Станом на кінець червня 2012 року сукупна кількість автомобілів Toyota Corolla, виготовлених у всьому світі, становила 39,08 млн. одиниць.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.