Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Третій рік поспіль лідерство Toyota у виробництві якісних та надійних автомобілів підтверджується німецькими дослідженнями TÜV

Toyota є найуспішнішим брендом у звіті Асоціації технічного нагляду Німеччини (TÜV) за 2013 рік. У новому звіті, опублікованому 7 грудня 2012 р. провідною німецькою агенцією з технічного огляду автомобілів, 29 з 50 найнадійніших автомобілів у різних вікових категоріях стали моделі Toyota, 20 моделей Toyota увійшли у десятку найкращих у різних групах, а Prius посів перше місце у категорії найнадійніших автомобілів віком від 4 до 5 років.

У категорії автомобілів віком від двох до трьох років автомобілі Toyota у десятці найкращих зайняли одразу чотири місця. Це моделі Avensis, Prius, Yaris та iQ.

Toyota Prius продемонстрував найнижчий рівень поломок у категорії автомобілів віком від 4 до 5 років, майже одразу за ним йдуть такі автомобілі як Auris та Corolla, що займають третє та четверте місця відповідно.

Крім того, у категоріях автомобілів ще старших за віком моделі Verso і RAV4 зайняли достойні місця у звіті.

Toyota вже була лідером звітів TÜV за попередні роки. Той факт, що компанія знову повернула собі позицію лідера, ще більше підкреслює високий рівень надійності автомобілів Toyota.

Річний звіт TÜV, вперше опублікований сорок років тому, сьогодні став корисним путівником для споживачів, адже у ньому подано дані щодо надійності й загальної якості автомобілів, які сьогодні представлено на ринку.

Більша частина всіх обов’язкових технічних перевірок у Німеччині здійснюється силами фахівців різноманітних підрозділів Асоціації технічного нагляду Німеччини. Звіт TÜV за 2013 рік базується на даних, отриманих від перевірок близько 8,1 млн. автомобілів, що були виконані цією організацією у період з липня 2011 р. по червень 2012 р.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.