Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

У світі продано 4 млн. гібридних автомобілів компанії «Тойота»

ТОЙОТА-СІТІ, 25 травня 2012 р. — Компанія Toyota Motor Corporation (ТМC) заявила, що станом на 30 квітня 2012 року загальний обсяг реалізації гібридних автомобілів Toyota (включаючи гібридні автомобілі Lexus) досяг 4 млн. одиниць. А сумарний обсяг проданих гібридних автомобілів у Європі досяг 423 тис. штук.

Компанія «Тойота» розпочала виробництво своєї першої гібридної моделі Coaster Hybrid EV у серпні 1997 року у Японії. У грудні того ж року розпочалося виробництво моделі Prius — першого у світі гібридного легкового автомобіля масового виробництва. Продавати модель Prius у Європі, Північній Америці та інших регіонах почали 2000 року. Друге покоління Toyota Prius пішло в серію 2003 року, коли компанія ТМС розширила діапазон використання гібридної технології до таких категорій транспортних засобів, як мінівени, автомобілі підвищеної прохідності, седани із заднім приводом та компактні хетчбеки. Зокрема, третє покоління моделі Prius, продаж якого розпочався у травні 2009 року, знайшло широку підтримку з боку покупців по всьому світу, внаслідок чого до кінця лютого 2011 року обсяги збуту гібридних автомобілів компанії ТМС у світі склав 3 млн. одиниць.

На разі компанія ТМC пропонує 18 моделей гібридних автомобілів практично в 80 країнах та регіонах світу. Цього року частка гібридних автомобілів склала 15 % від загального обсягу реалізації автомобілів компанії, при цьому в Європі частка гібридних автомобілів становить 10 % від загального обсягу збуту автомобілів Toyota та Lexus. 2012 року Тоyota Motor Europe планує збільшити частку продажу гібридних автомобілів Toyota та Lexus у Європі до 14 %.

Станом на 30 квітня 2012 року компанія ТМС підрахувала, що, починаючи з 1997 року, гібридні автомобілі компанії дозволили зменшити обсяг викидів вуглекислого газу (які вважають однією з причин зміни клімату) в атмосферу на 26 млн. тонн¹ (які могли б бути викинуті автомобілями з бензиновими двигунами аналогічними за класом та характеристиками). Заощадження близько 9 млрд. літрів пального еквівалентне загального обсягу річного споживання бензинового та дизельного пального, для такої країни, як, наприклад, Бельгія у 2010 році².

З лінійки гібридних автомобілів компанії Toyota в Україні офіційно представлені: полногібрідний Toyota Prius третього покоління, стильний оновлений кросовер Lexus RX 450h, елегантний седан Lexus LS 600h L та перший у світі повногібрідний компактний автомобіль класу «люкс» — Lexus CT 200h.

¹ Кількість зареєстрованих автомобілів × пройдену відстань × пальне (фактично заощаджене пальне у кожній країні) × коефіцієнт перерахунку вуглекислого газу.

² Споживання бензинового та дизельного пального у Бельгії 2010 року склало 9,4 млрд. л (за даними Eurostat).

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.