Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

У Києві відбувся третій національний Конкурс професійної майстерності Toyota

КИЇВ, 18 вересня 2012 р. — У Києві 14 вересня 2012 року відбувся третій національний Конкурс професійної майстерності Toyota.

Захід було організовано ПІІ «Тойота-Україна» разом з партнерами конкурсу: ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування»», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ТОВ «Автологістика», ТОВ «Енергія», ТОВ «Мішелін Україна», рекламною агенцією «АММ/Vizeum», представництвом «Панасонік (ЦІС) Ой» та рекламною агенцією «Галаган». Проходив Конкурс на території навчального центру «Тойота-Україна» та дилерського центру «Тойота Сіті Плаза».

Учасниками змагань були 24 представники дилерської мережі у категорії «Механіки» та 12 конкурсантів у категорії «Консультанти з продажу запасних частин».

/

Призерами конкурсу серед механіків стали: третє місце — Плахотник Андрій, Тойота Центр Кишинеу «Континент», друге місце — Бєлов Юрій, Тойота Центр Луганськ «Автовінд», а переможцем став представник Тойота Центр Донецьк «Автогалс» — Бойко Олександр. Переможець був визначений після трьох годин змагань, протягом яких учасники виконували завдання на чотирьох ділянках: заміна масла двигуна, діагностика несправності в системі впуску двигуна, вимірювальні роботи та загальні питання у теоретичному тестуванні. Призерами за результатами конкурсу серед консультантів відділів запасних частин та аксесуарів стали: третє місце — Неділько Дмитро, Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт», друге місце — Кулешов Денис, Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада», а найкращим було визнано Рибака Дмитра з Тойота Центр Харків «Автоарт». Завдання для консультантів мали на меті продемонструвати як знання продукту та роботу з технічними засобами, так і практичні навички спілкування з клієнтами та процесу обслуговування автомобіля.

/

Всі призери отримали привабливі грошові премії та заохочувальні подарунки від партнерів заходу. Крім того, переможці обох категорій будуть представляти Україну на Всесвітній Асамблеї Чемпіонів Тойота в Японії. Оцінити роботу на власні очі міг кожен присутній, в чому і полягає одна із ідей цього конкурсу —показати високу професійність фахівців Toyota.

Гості та партнери заходу мали змогу отримати заохочувальні призи, приймаючи участь у змаганнях, та підтримати учасників конкурсу професійної майстерності. В результаті команди підтримки учасників обрали переможця у категорії «Глядацьких симпатій», їм став спеціаліст відділу запасних частин з Тойота Центр Київ «Сіті Плаза» Сергій Сидорець.

Всі учасники конкурсу показали високий рівень підготовки, як і належить всім спеціалістам ПІІ «Тойота-Україна», що відповідає основній концепції Toyota — «Always a better way» (що у перекладі означає «завжди краще»).

Партнери заходу:

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.