Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Стань зіркою Toyota!

КИЇВ, 1 вересня 2012 р. — З 15 вересня по 14 жовтня 2012 року в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» проходитиме акція «Стань Зіркою Toyota». class="pContentSpacerBefore">Toyota запрошує всіх пані до офіційних дилерських центрів для прийняття участі в акції.

«Стань зіркою Toyota» — акція, організована спеціально для всіх жінок, прихильниць бренду Toyota. Для того, аби взяти участь в акції, потрібно завітати до одного з 33 офіційних дилерських центрів Toyota та пройти тест-драйв. Після проходження тест-драйву прихильниця бренду Toyota гарантовано отримає модний аксесуар від провідного українського дизайнеру — Айни Гассе, а саме сучасну сумку для шоппінгу. Також всі пані, які пройшли тест-драйв під час дії акції, запрошуються на зіркову фотосесію аби відчути себе справжньою зіркою з обкладинки журналу. Зіркові фотосесії проходитимуть в офіційних дилерських центрах Toyota кожної суботи та неділі з 15 вересня по 14 жовтня 2012 року з 12:00 до 19:00*. За згодою учасниць акції, фотографії з зіркових фотосесій будуть опубліковані на спеціальній сторінці акції www.star.toyota.ua.

Стань зіркою Toyota!

Акція діє з 15 вересня по 14 жовтня 2012 року в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» на території України.

* З урахуванням індивідуального графіку роботи кожного дилерського центру. Детальну інформацію про дилерські центри Toyota можна дізнатися за посиланням.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.