Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Продажі Toyota Corolla перевищили 40-мільйонну позначку

Тойота Сіті, Японія, 5 вересня 2013 р. — «Тойота Мотор Корпорейшн» (TMC) заявила сьогодні про те, що сукупний всесвітній обсяг реалізації моделі Toyota Corolla, одного з найпопулярніших автомобілів у світі, перетнув позначку у 40 млн одиниць у липні 2013 року та досяг цифри у 40,01 млн проданих автомобілів. Таке досягнення стало черговою сторінкою у славній історії моделі Corolla, що вже багато років продається по всьому світові.

У листопаді 1966 року «Тойота» відкрила новий завод у повіті Такаока в префектурі Кочі, який виготовляв лише одну модель — Corolla. Два роки по тому з метою виготовлення автомобілів, які б максимально відповідали потребам покупців у різних регіонах, було розпочато виробництво цієї моделі в Австралії та Малайзії. З 1965 по 1968 роки компанія «Тойота» більш ніж удвічі збільшила сукупний щорічний випуск Toyota Corolla з 480 тис. до 1,1 млн автомобілів, що говорить на те, що ця модель справила неабиякий вплив на зростання компанії.

Сьогодні модель Corolla виготовляють на 15 заводах у різних країнах світу. За 76-річну історії «Тойоти» кожен п’ятий проданий компанією автомобіль був моделлю Corolla.

Експортувати модель Corolla до Північної Америки почали 1968 року. З самого початку на цьому ринку модель набула неабиякої популярності, унаслідок чого сукупний всесвітній обсяг реалізації цього автомобіля досяг 1 млн одиниць лише за чотири роки по тому.

1997 року сукупні всесвітні обсяги реалізації моделі Corolla перевищили позначку у 22,65 млн одиниць. Починаючи з 2002 року щороку продавалося по більш ніж одному мільйону автомобілів цієї моделі. Минулого року щодня у більш ніж 150 країнах та регіонах продавалося по 3 180 автомобілів моделі Corolla.

Зліва направо: Corolla зразка 1966 року, а за нею модель Corolla теперішнього, 11 покоління для ринків Японії, Північної Америки та Європи

Виступаючи з нагоди нового досягнення, головний конструктор моделі Corolla Синіті Ясуї сказав: «В мене таке враження, що цей автомобіль випестили люди по всьому світові, і я дуже пишаюся тим, що і я зробив свій внесок у цю справу. Я вдячний всім, хто є власником і любить свою Короллу. Успіх моделі Corolla обумовлений точним дотриманням оригінальної конструкторської ідеї Тацуо Гасеґави: Corolla має приносити радість та добробут людям по всьому світові».

Модель Corolla було на початку створено для того, щоб задовольнити мінливі потреби жителів японських передмість у 1960-х роках. Тацуо Гасеґава, який тоді обіймав посаду головного конструктора, усвідомив, що у зв’язку з активним розвитком промисловості Японії більшість споживачів усе більше часу витрачатимуть на поїздки з дому на роботу та назад. Саме тому зросла потреба в особистих автомобілях для пересування. З огляду на це Гасеґава і створив концепцію першої Королли, а закладені ним основоположні принципи і досі визначають те, яким повинен бути цей автомобіль: він має постійно вдосконалюватися та відповідати потребам споживачів кожного окремого ринку.

Коли перша Corolla зійшла з конвейєра багато основних засобів безпеки були ще необов’язковими. Згодом, з метою вдовольнити потреби сімей, у компанії «Тойота» вирішили включити багато з цих засобів у базовий склад обладнання. Прагнення «Тойоти» виводити свої автомобілі на все вищий рівень якості та продовжувати додавати нові зразки техніки у базовий склад обладнання доступної за ціною моделі Corolla стало запорукою того, що сім’ї у різних частинах світу продовжують обирати цю модель з-поміж інших.

Історія моделі Corolla, яка постійно вдосконалюється, сповнена прикладами поліпшення техніки та якості. Вона символізує прагнення компанії «Тойота» передбачати потреби споживачів, надаючи їм щоразу кращі автомобілі.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.