Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор» став переможцем премії якості «Ichiban»

У цьому році на ринку України переможцем щорічної премії якості «Ichiban» («Ічібан») за результатами діяльності у сфері продажів і післяпродажного обслуговування в 2012 році став Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор».

Церемонія нагородження відбулася 22 травня 2013 року на території Zappeion Megaron Hall в Афінах (Греція), за участю міністра туризму Греції Ольги Кефалоджіанні.

Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор» показав найвищі результати у дослідженні рівня задоволеності клієнтів серед всіх дилерів Toyota в Україні. Дідьє Леруа, Президент «Тойота Мотор Європа», вручив нагороду директору дилерського центру «Алмаз Мотор» Корнієнко О. М. Під час офіційної церемонії нагородження Дідьє Леруа також зазначив: «Тойота щиро зацікавлена в наданні найкращого продукту і сервісу для гарантованої задоволеності наших клієнтів. Дякую переможцям премії «Ichiban» за те, що вони продовжують бути першими і показувати приклад, як зробити наших клієнтів щасливими».

У цьому році 42 дилера отримали нагороду за високі оцінки споживчої задоволеності, на підставі дуже суворих критеріїв відбору. Згідно зі стандартами компанії Toyota оцінювалося приблизно 2300 європейських дилерів.

«Ichiban» — японське слово, взяте з виразу «Okyakusama Ichiban», в перекладі «Клієнт — перш за все». Слово «Ichiban» означає «перший» або «номер один». З часів заснування премії «Ichiban» споживча задоволеність клієнтів виросла на 43% у сфері продажів, і на 34% у сфері післяпродажного обслуговування.

За історію існування премії «Ichiban» в Україні її переможцями були: Тойота Центр Харків «Автоарт» (2007 р., 2010 р.), Тойота Центр Київ «Автосаміт» (2008 р., 2009 р.), Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Систем» (2011 р.) і Тойота Центр Донецьк «Автогалс» (2012 р.).

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.