Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Систем» отримав бронзовий сертифікат TSM

Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Систем» 12 лютого 2013 року отримав сертифікат бронзового рівня відповідності стандартам обслуговування Toyota за програмою TSM («Тойота Сервіс Менеджмент»).

Сертифікат бронзового рівня засвідчує, що дилерський центр досягнув європейських стандартів якості, націлених на:
  • виконання відповідних регулюючих вимог та стандартів Toyota;
  • надання послуг найвищої якості з обслуговування клієнтів;
  • досягнення найвищого рівня задоволення клієнтів;
  • використання одного із основних принципів філософії Toyota — «кайдзен» (постійне вдосконалення).

Маркетингова концепція TSM є всеосяжною програмою розвитку післяпродажного обслуговування у корпорації «Тойота», націленої на постійне покращення обслуговування в мережі авторизованих дилерських центрів, найвищу якість надання послуг, на зручність та швидкість у виконанні ремонту і технічного обслуговування і, як наслідок, — на досягнення максимальної задоволеності кінцевого споживача.

Винагорода бронзового рівня TSM свідчить про те, що офіційна дилерська мережа Toyota в Україні постійно розвивається, покращує свою роботу та не зупиняється на досягнутому.

Завдяки дотриманню стандартів TSM дилерський центр Тойота Кривий Ріг «Алмаз Систем» пропонує своїм клієнтам найкращу якість робіт та гарантоване задоволення рівнем сервісу.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.