Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Харків «Артсіті» відзначено срібним сертифікатом TSM

26 грудня 2013 року в офіційному дилерському центрі Тойота Харків «Артсіті» відбулась церемонія вручення срібного сертифікату відповідності за програмою TSM (Тойота Сервіс Менеджмент).

Концепція TSM є всебічною програмою розвитку післяпродажного обслуговування дилерського центру, націленою на постійне покращення, досягнення максимального рівня задоволеності клієнтів та на високий рівень ефективності. На сьогоднішній день програма TSM є однією із ключових конкурентних переваг Toyota, що дає можливість компанії гарантувати високу якість ремонту і обслуговування автомобілів у всьому світі.

Одним із елементів відповідності дилерського центру срібному рівню TSM є впровадження проекту по експрес-обслуговуванню автомобілів — «Тойота Експрес Сервіс».

«Тойота Експрес Сервіс» передбачає використання дилером передових технологій при проведенні технічного обслуговування автомобілів. Розроблені фахівцями «Тойота Мотор Корпорейшн» технології та обладнання дозволяють двом спеціально підготовленим та сертифікованим механікам зменшити час проведення регламентованих робіт при проведенні ТО. Послуга «Тойота Експрес Сервіс» займає лише годину часу, що безперечно є однією із основних переваг для клієнтів.

В рамках послуги «Тойота Експрес Сервіс» автомобіль проходить повноцінний комплекс технічного обслуговування Toyota, який включає всі необхідні регламентовані роботи. Вартість та якість проведення ТО за методою «Тойота Експрес Сервіс» не відрізняються від вартості та якості проведення звичайного ТО.

Срібна винагорода TSM підкреслює професіоналізм фахівців Тойота Центр Харків «Артсіті» та високу якість послуг у сфері післяпродажного обслуговування. Для клієнтів дилерського центру, що отримав сертифікат срібного рівня, це викликає ще більшу довіру та впевненість в офіційному сервісі.

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.