Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Донецьк «Автогалс» отримав золотий сертифікат TSM

24 травня 2013 року Тойота Центр Донецьк «Автогалс» отримав золотий рівень сертифікації за програмою TSM (Тойота Сервіс Менеджмент), що свідчить про найвищі досягнення у сфері якісного обслуговування клієнтів.

Програма TSM являє собою систему стандартів з післяпродажного обслуговування, що передбачає досягнення найбільш ефективного рівня організації виробничих процесів, а саме — технічного обслуговування та ремонту, операцій із запасними частинами та кузовного ремонту автомобілів, але, перш за все зосереджених на найвищому рівні якості обслуговування та задоволення вимог клієнтів.

В основу програми TSM покладено принципи виробничої системи Тойота (TPS), яка є найбільш відомим та ефективним процесом виробництва у всьому світі.

Одним із важливих елементів TSM є внесок і самовіддача кожного члена команди дилерського центру, прагнення безупинно розвиватися та досягати нових вершин разом із самовдосконаленням, бажанням не зупинятися на досягнутому та докладати максимум зусиль для забезпечення максимального рівня задоволеності клієнта найвищою якістю обслуговування.

Ця відзнака є важливим кроком в історії «Автогалс», водночас є початком нового, ще більш відповідального етапу розвитку, що передбачає утримання досягнутого рівня сертифікації TSM і, що найголовніше, — найвищої концентрації на процесі обслуговування клієнта, дотримуючись найголовнішого принципу філософії Toyota — «кайдзен», що означає постійне та безперервне вдосконалення.

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.