Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Toyota Camry
стала лідером продажів

у середньому класі за результатами національного рейтинга
«Авторейтинг — 2012»

18 лютого 2013 року у рамках нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року — 2013», пройшло оголошення результатів національного рейтингу «Авторейтинг — 2012». Toyota Camry отримала перше місце у номінації «Лідер продажів середнього класу».

Флагман серед седанів бізнес-класу

Флагман серед седанів бізнес-класу автомобіль Toyota Camry випускається з 1982 року і з цього часу було реалізовано понад 14 млн. одиниць по всьому світу.

Toyota Camry сьомого покоління представлена на українському ринку з листопада 2011 року. Більш агресивний дизайн разом з вже звичним для цього автомобілю високим рівнем комфорту, потужні оновлені двигуни та безумовна якість матеріалів — все це переваги Toyota Camry, які сприяють постійному попиту серед автовласників України.

Претендентами на перемогу в національному рейтингу «Авторейтинг — 2012» стали всі автомобілі, які були офіційно заявлені і зареєстровані на території України в період з 1 січня по 31 грудня 2012 року. Основним критерієм переможців авторейтингу став виключно ринковий попит на модель у 2012 році.

Toyota Camry стала лідером продажів у середньому класі за результатами національного рейтинга «Авторейтинг — 2012»
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.