Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

«Тойота Центр Сіті Плаза» отримала срібний сертифікат ТSM

КИЇВ, 16 травня 2013 р. — 25 квітня 2013 року в офіційному дилерському центрі «Тойота Сіті Плаза» відбулася церемонія вручення срібного сертифікату відповідності за програмою ТSМ (Тойота Сервіс Менеджмент).

Отримання цієї відзнаки — це черговий етап вдосконалення та розвитку операцій в сфері післяпродажного обслуговування у відповідності до високих корпоративних стандартів Toyota, метою яких є максимальний рівень задоволеності клієнтів.

За своєю концепцією TSM є всеосяжною програмою розвитку післяпродажного обслуговування у корпорації Toyota, націленої на постійне покращення обслуговування в мережі авторизованих дилерських центрів, досягнення максимального задоволення клієнта і, в теж час, найвищого рівня якості наданих послуг клієнтам.

/

Одним із елементів TSM є впровадження проекту по експрес-обслуговуванню автомобілів — «Тойота Експрес Сервіс».

«Тойота Експрес Сервіс» передбачає використання дилером передових технологій при проведенні технічного обслуговування автомобілів.

Розроблені фахівцями «Тойота Мотор Корпорейшн» технології та обладнання дозволяють двом спеціально підготовленим та сертифікованим механікам зменшити час проведення регламентованих робіт при проведенні ТО. Обладнання забезпечує високий рівень якості і дотримання повної технології виповнених робіт. Послуга «Тойота Експрес Сервіс» займає лише годину часу, що безперечно є однією із основних переваг для клієнтів. Ви можете планувати свій час і не хвилюватися як дістатися додому або у справах, тому що більше не потрібно залишати автомобіль на цілий день. Під час очікування автомобіля ви можете відпочити та почитати газету або скористатися Інтернетом в комфортній клієнтській зоні, випити чашечку кави або чаю.

В рамках послуги «Тойота Експрес Сервіс» автомобіль проходить повноцінний комплекс технічного обслуговування Toyota, який включає всі необхідні регламентовані роботи. Вартість та якість проведення ТО за методою «Тойота Експрес Сервіс» не відрізняються від вартості та якості проведення звичайного ТО.

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.