Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Сімферополь «Дельта Моторс Крим» отримав бронзовий сертифікат ТSМ

КИЇВ, 21 березня 2013 р. — 13 березня 2013 року офіційний дилерський центр Тойота у м. Сімферополь «Дельта Моторс Крим» отримав бронзовий рівень відзнаки за програмою ТSМ («Тойота Сервіс Менеджмент»).

На церемонії нагородження представники департаменту сервісу ПІІ «Тойота-Україна» урочисто вручили сертифікат бронзового рівня відповідності стандартам TSM керівнику дилерського центру та відзначили вагомий внесок кожного працівника у досягненні цілей компанії.

Концепція TSM є всебічною програмою розвитку післяпродажного обслуговування дилерського центру, націленою на постійне покращення, досягнення максимального рівня задоволеності клієнтів та на високий рівень ефективності. На сьогоднішній день програма TSM є однією із ключових конкурентних переваг Toyota, що дає можливість компанії гарантувати високу якість ремонту і обслуговування автомобілів у всьому світі.

Винагорода TSM є доказом того, що Тойота Центр Сімферополь Дельта Моторс Крим дотримується основного принципу філософії Toyota — «кайдзен» (Kaizen), що означає — постійне вдосконалення і, як наслідок забезпечує найвищу якість обслуговування клієнтів. Для клієнтів дилерського центру, що отримав сертифікат бронзового рівня, це викликає ще більшу довіру та впевненість в офіційному сервісі.

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.