Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Конкурс дитячого малюнка

«Автомобіль твоєї мрії»

З 15 грудня 2012 року по 31 січня 2013 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні відбувся Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії». У конкурсі взяли участь більше семиста дітей віком до 15 років.

Журі Національного конкурсу, до складу якого увійшли співробітники «ПІІ Тойота-Україна» на чолі з Генеральним директором ПІІ «Тойота-Україна» та незалежні експерти, незабаром оголосять переможців Національного конкурсу, які приймуть участь у Всесвітньому конкурсі. Переможці Всесвітнього конкурсу будуть запрошені на офіційну церемонію нагородження, яка відбудеться в Японії у серпні 2013 року. Результати Національного конкурсу будуть оприлюднені наприкінці лютого 2013 року на нашому сайті.

Ми щиро вдячні всім діточкам за участь у конкурсі. Ми сподіваємося, що конкурс приніс позитивні емоції не тільки нам, як організаторам, а й батькам юних талантів, а самі діти отримали від проекту безліч позитивних емоцій. Як бачимо з малюнків, світ дитячих мрій сповнений оптимізмом, добром та яскравими барвами. Можливо, в найближчому майбутньому ми будемо їздити на автомобілі, який намалював саме ваш малюк! Дякуємо за участь у нашому проекті!

Щиро ваша, Toyota

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.