Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Компанія «Тойота» представила свій гібридний модельний ряд на Франкфуртській автомобільній виставці — 2013

Фестиваль гібридних автомобілів

Від початку виробництва першого покоління моделі Prius у 1997 році компанією «Тойота» було реалізовано по всьому світові понад 5,5 млн гібридних автомобілів. Сьогодні обсяги збуту таких автомобілів продовжують зростати: щомісяця своїх власників знаходять понад 100 тис. нових гібридних автомобілів Toyota.

На європейський ринок припадає значна частка обсягів реалізації гібридних моделей. Сьогодні 75 % гібридних автомобілів, які продаються у Європі, на своїх кузовах мають емблеми Toyota та Lexus.

Компанія «Тойота» постійно працює над розвитком та вдосконаленням гібридних технологій. Концептуальний автомобіль Yaris Hybrid-R уособив бачення комипанії майбутніх гібридних автомобілів. У ньому поєднано всі переваги серійної гібридної моделі Yaris Hybrid та динаміку нашого гоночного автомобіля TS030.

/

Автомобіль вкомплектовано 1,6-літровим двигуном, спроектованим спеціально для міжнародних перегонів фірмою Toyota Motorsport GmbH. Він розвиває максимальну потужність у 300 к. с. Тяга передається на передні колеса. Задні колеса урухомлються за допомогою двох 60-сильних електродвигунів, що живляться від суперконденсатора. Сукупна максимальна потужність системи становить 420 к. с.

Цей автомобіль розглядається як такий, що уможливить щоденні поїздки по місту з мінімальним споживанням пального, а на вихідних власник зможе виїжджати на автодром.

На стенді компанії «Тойота» на Франкфуртській автомобільній виставці можна також було побачити такі гібридні автомобілі: Yaris, Auris та Auris Touring Sports. Крім того, на виставці було представлено символ гібридних автомобілів, Prius, разом з його модифікаціями Prius+ та Prius Plug-in Hybrid.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.