Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Всеукраїнська презентація нового покоління Toyota Сorolla

А починаючи з 27 липня 2013 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочалися дні тест-драйву нового покоління Toyota Corolla.

Нова Corolla являє собою еволюцію нової дизайнерської мови Toyota — сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, практичність і зручність в експлуатації, неперевершена економія пального, покращена динаміка водіння й удосконалені засоби безпеки.

Автомобіль можна придбати в офіційній дилерській мережі за ціною від 153 126 грн у шести варіантах комплектації і з трьома бензиновими двигунами на вибір: уже добре відомими двигунами об’ємом 1,33 л і 1,6 л та новим для цієї моделі 1,8-літровим двигуном. На зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач прийшов безступеневий варіатор (CVT).

Переглянути фотогалерею презентації Toyota Corolla в офіційних дилерських центрах Toyota Україна ви можете за посиланнямnewcorolla.toyota.ua.

За додатковою інформацією щодо нової Toyota Corolla звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

* Ціна дійсна станом на 27.07.2013 та може бути змінена на дату купівлі автомобіля.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.