Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Розквітаємо з TOYOTA

З 15 квітня по 31 травня 2013 року у кожному з33 офіційних дилерських центрів TOYOTA відбувся унікальний проект — «Розквітай з TOYOTA».

Кожна з представниць прекрасної статі, що завітала у цей весняний сезон до офіційної дилерської мережі ПІІ «Тойота-Україна» мала можливість відчути незабутній подих весни та особливу увагу до себе.

Ви отримали змогу здійснити тест-драйв улюбленої моделі TOYOTA та зарядитися приємними емоціями і квітучим весняним настроєм, взявши участь у фотосесії. Сподіваємось, що трендовий аксесуар, котрий кожна пані приймала у якості компліменту, став приємним сюрпризом і доповненням до вашого весняного гардеробу.

Дякуємо всім вам за те, що взяли участь у проекті! Ми будемо робити все, щоб наші зустрічі в найближчому майбутньому приносили вам нові незабутні враження та наповнювали ваше життя яскравими барвами.

Щиро ваша,

TOYOTA

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.