Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Toyota на Женевській автомобільній виставці — 2013

Від повногібридних моделей, лідерів ринку та титулованих спорткарів до запуску четвертого покоління новаторського SUV та міських автомобілів майбутнього — портфоліо Toyota на Женевській автомобільній виставці — 2013 продовжує демонструвати успіх філософії «Завжди кращі автомобілі». Два яскравих підтвердження − концепти Auris Touring Sports і RAV4.

RAV4

Дебютант європейського автосалону — новий RAV4 четвертого покоління — був створений на основі новаторських традицій і продовжує нову філософію дизайну моделей Toyota.

Новий RAV4 виражає характерний стиль, витончений дизайн інтер’єру найвищої якості, більшу ефективність та удосконалення його повнопривідної системи для забезпечення більш захоплюючого керування.

/
Auris Touring Sports (універсал)

Вслід за попередньою демонстрацією на Паризькій автомобільній виставці — 2012 відбудеться світова прем’єра Auris Touring Sports на автосалоні у Женеві, під час якого будуть представлені всі комплектації і технічні характеристики автомобіля.

Поєднуючи у собі універсальність і динамічний дизайн з надзвичайно великим багажником і унікальною для цього сегменту повногібридною технологією, новий Auris Touring Sports має намір стати новим еталоном у сегменті компактних універсалів.

/
Концепт FT-86 Open

Концепт Toyota FT-86 Open — це захоплююча демонстрація можливого майбутнього варіанту спорткару GT86. Створений для оцінки реакції покупців і в той же час інженерної оцінки прототипу, концепт-кар FT-86 Open продемонструє, як задоволення від водіння можна піднести на новий рівень.

/
Toyota i-ROAD
/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.