Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

В Україні відкрито регіональний склад запасних частин та аксесуарів

31 січня 2013 року відбулося офіційне відкриття регіонального складу запасних частин та аксесуарів ПІІ «Тойота-Україна». На урочистий захід завітали представники дилерських центрів Toyota і Lexus в Україні, партнери, а також гості з Toyota Motor Europe, Toyota Motor Corporation і Sumitomo Corporation.

/
Склад запасних частин та аксесуарів організовано відповідно до принципів, що допомагають покращити загальну організацію його роботи, а саме:
  • дотримання принципу «Just-in-time» («своєчасно») — високоефективного методу, за якого виробляють і відвантажують тільки необхідну кількість продукції і в потрібний час, що дозволяє скоротити виробничі запаси до мінімуму;
  • досягнення «Heijunka» («хейджунка») або більш рівномірного завантаження, що виключає надмірне завантаження, простої за допомогою точного планування, постійного візуального контролю та чіткої послідовності виробничих операцій;
  • контроль часу такту, що означає стандартизацію виробничих процесів і кожної окремої операції в рамках цього процесу;
  • здійснення «Jidoka» або виявлення прихованих проблем і вироблення відповідних контрзаходів, які запобігають їх повторенню;
  • застосування принципів 5S (відСів — Сортування — Дотримання порядку — Стандартизація — Самодисципліна);
  • реалізація 7 правил складського зберігання, що дозволяє підтримувати оптимальні складські запаси і мінімізувати площу зберігання.

Тільки дотримуючись усіх принципів і приймаючи дієві нововведення від колег з інших країн, склад запасних частин та аксесуарів ПІІ «Тойота-Україна» завжди удосконалює свої операції.

ПІІ «Тойота-Україна» і надалі буде докладати всіх зусиль, щоб покращувати складські операції та підвищувати рівень якості обслуговування, відповідати очікуванням клієнтів і навіть перевершувати їх.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.