Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Четвертий національний конкурс професійної майстерності Toyota

13 вересня 2013 у Києві відбувся Четвертий національний конкурс професійної майстерності Toyota.

Конкурс було організовано офіційним імпортером автомобілів Toyota і Lexus в Україні та Молдові ПІІ «Тойота-Україна», разом з партнерами компанії: ПАO «Страхова компанія «АХА Страхування», ПАO «Креді Агріколь Банк», ТОВ «Енергія», ТОВ «Нокіан Шина», ТОВ «АММ/Vizeum».

Цього разу майстерність продемонстрували 25 кращих механіків і 12 консультантів з продажу автомобілів дилерської мережі Toyota з України та Молдови, які під час попереднього відбору показали високий рівень знань і навичок, що забезпечило їм участь у фінальній частині конкурсу.

/

Переможці конкурсу серед механіків були визначені після чотирьох годин змагань, протягом яких учасникам потрібно було продемонструвати свої навички з 4 ключових аспектів: техобслуговування, вимірювання, діагностика та теорія. Також було додано додаткове теоретичне завдання на знання гібридних технологій, згідно якого був визначений переможець конкурсу «Експерт з гібридних технологій».

/
Переможцями конкурсу серед механіків стали:
  • перше місце — Олексій Твердохліб, Тойота Сервіс Маріуполь «Азовмотор»;
  • друге місце — Олександр Грицаненко, Тойота Центр Запоріжжя «Восток Авто»;
  • третє місце — Віталій Кім, Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада».

Звання «Експерт з гібридних технологій» отримав Олександр Бочков, представник Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза».

Переможців серед консультантів відділу продажів було визначено за результатами виконання завдань, в яких вони мали продемонструвати знання продукту, а також навички з виявлення потреб клієнтів і максимального їх задоволення. Консультантам з продажів були запропоновані наступні завдання: проведення консультацій з продажу в салоні, ведення телефонних переговорів та видача гібридного автомобіля покупцеві. Додатковим завданням для консультантів відділу продажів був також конкурс «Експерт з кредиту» від генерального фінансового партнера ПАТ «Креді Агріколь Банк».

/
Переможцями конкурсу серед консультантів відділу продажів стали:
  • перше місце — Вадим Яблоненко, Тойота Центр Донецьк «Автогалс»;
  • друге місце — Олександр Іванов, Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»;
  • третє місце — Андрій Гринчевський, Тойота Центр Кишинів «Континент».

Звання «Експерт з кредиту» отримав Олександр Гончар, представник Тойота Центр Кіровоград «Мотор-Олві».

Відвідувачі та гості заходу, серед яких були групи підтримки учасників, змогли побачити, як виконують завдання і змагаються за звання кращого працівника у своїй галузі механіки і продавці-консультанти, взяти участь у різноманітних змаганнях і конкурсах, активно вболівати за учасників конкурсів професійної майстерності, а також отримувати подарунки за свою активність.

/

Конкурс професійної майстерності Toyota — це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota за звання кращого у своїй галузі. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації і взяти участь у змаганнях за головний приз — поїздку до Японії, де проходить щорічна церемонія нагородження кращих фахівців Toyota з усього світу.

/

Конкурс професійної майстерності Toyota є ще одним підтвердженням двох головних цінностей компанії: надання найвищого рівня якості обслуговування відповідно до принципу «Клієнт — понад усе».

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.