Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Впровадження системи екологічного менеджменту в ПІІ «Тойота-Україна» згідно стандарту ISO 14001:2004

ПІІ «Тойота-Україна» отримала міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 14001:2004, який встановлює вимоги ефективного функціонування системи екологічного менеджменту підприємства та дозволяє значно знизити використання природних ресурсів. Міжнародний стандарт ISO 14001:2004 сприяє зменшенню шкідливого впливу на довкілля від діяльності підприємства, а також сприяє максимальному збереженню енергоресурсів.

В результаті впровадження в ПІІ «Тойота-Україна» стандарту ISO 14001:2004 були розроблені корпоративні стандарти системи екологічного менеджменту щодо забезпечення максимально ефективного використання природних ресурсів та збереження електроенергії, що сприяє не тільки охороні навколишнього середовища, а також формуванню відповідального ставлення співробітників до охорони навколишнього середовища.

ПІІ «Тойота-Україна» визнає захист навколишнього середовища одним з найвищих пріоритетів та важливим фактором успішного розвитку бізнесу і має намір активно підтримувати принципи турботи про навколишнє середовище.

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.