Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Тойота Центр Донецьк «Автогалс» —

переможець премії якості обслуговування «Ichiban — 2014»

13 лютого 2014 року «Тойота Мотор Європа» офіційно оголосила переможців щорічної премії якості обслуговування за результатами діяльності у сфері продажу та післяпродажного обслуговування. В Україні у 2013 році найкращі результати показав Тойота Центр Донецьк «Автогалс», представники якого і стали щасливими володарями премії «Ichiban — 2014».

Офіційна церемонія нагородження всіх Європейських дилерів за високі результати задоволеності клієнтів відбудеться у червні 2014 року у місті Канни, Франція.

Варто зазначити, що «Тойота Центр Донецьк Автогалс» не вперше отримує цю престижну нагороду. Дилерський центр вже був володарем премії у 2012 році, а це підкреслює те, що дилери Toyota, навіть, незважаючи на високі відзнаки, не зупиняються на досягнутому та продовжують свій розвиток і вдосконалення.

Головним критерієм премії «Ichiban» є рівень задоволеності клієнтів як у сфері продажу, так і у сфері післяпродажного обслуговування. Починаючи з 2007 року, Тойота Мотор Європа щорічно нагороджує найкращих дилерів.

За історію існування премії «Ichiban» в Україні її володарями ставали:

  • двічі — Тойота Центр Харків «Автоарт» (у 2007 р. та 2010 р.),
  • двічі — Тойота Центр Київ «Автосаміт» (у 2008 р. та 2009 р.),
  • Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем» ( у 2011 р.),
  • Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор» (у 2013 р.)
  • та двічі — Тойота Центр Донецьк «Автогалс» (у 2012 р. та 2014 р.).

Тойота Центр Донецьк «Автогалс» — переможець премії якості обслуговування «Ichiban — 2014»
Тойота Центр Донецьк «Автогалс»
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.