Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Toyota Corolla 2014

за спеціальною ціною

З нагоди 10-річчя компанії ПІІ «Тойота-Україна» — 10 років Toyota офіційно в Україні — легендарний седан Toyota Corolla 2014 року виробництва можна придбати за спеціальною ювілейною ціною*.

Нова Toyota Corolla одинадцятого покоління являє собою еволюцію нової дизайнерської мови Toyota — сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, практичність і зручність в експлуатації, вражаюча економія пального, покращена динаміка водіння й удосконалені засоби безпеки. Автомобіль представлено в Україні з трьома бензиновими двигунами на вибір: 1,33 л і 1,6 л та новим для цієї моделі 1,8-літровим двигуном у шести варіантах комплектації на вибір. За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla та актуальних цін у дилерській мережі звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

* Спеціальна ціна діє з 01.06.2014 по 30.06.14 на автомобілі Toyota Corolla 2014 року виробництва.

Офіційний дистриб’ютор — ПІІ «Тойота-Україна».

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.