Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Тойота Центр Донецьк «Автогалс» —

переможець премії «Ichiban — 2014»

Цього року на українському ринку престижну європейську винагороду «Ichiban» за результатами діяльності у сфері продажів та післяпродажного обслуговування в 2013 році отримав Тойота Центр Донецьк «Автогалс».

Офіційна церемонія нагородження відбулася 5 червня 2014 року в Каннах (Франція), за участю топ-менеджменту «Тойота Мотор Європа» на чолі з Президентом компанії паном Дідьє Леруа.

Тойота Центр Донецьк «Автогалс» показав найвищі результати у дослідженні рівня задоволеності клієнтів серед усіх дилерів Toyota в Україні. Дідьє Леруа, Президент «Тойота Мотор Європа», вручив нагороду керівництву Тойота Центр Донецьк «Автогалс». Під час офіційної церемонії нагородження Дідьє Леруа зазначив:

«Сервіс найвищого рівня — наш обов’язок. Завдяки персональному контакту ми приділяємо максимальну увагу індивідуальним потребам та вимогам кожного клієнта».

Дідьє Леруа


Цього року 44 дилери із 32 країн світу отримали нагороду за високі оцінки споживчої задоволеності, на підставі дуже суворих критеріїв відбору. Згідно зі стандартами компанії Toyota оцінювалося приблизно 2300 європейських дилерів.

«Ichiban» — японське слово, взяте з виразу «Okyakusama Ichiban», в перекладі «Клієнт — перш за все». Слово «Ichiban» означає «перший» або «номер один». З часів заснування премії «Ichiban» рівень задоволеності клієнтів виріс на 47,5% у сфері продажів, і на 40% у сфері післяпродажного обслуговування.

За історію існування премії «Ichiban» в Україні її володарями ставали: двічі — Тойота Центр Харків «Автоарт» (у 2007 р. та 2010 р.), двічі — Тойота Центр Київ «Автосаміт» (у 2008 р. та 2009 р.), Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем» ( у 2011 р.), Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор» (у 2013 р.) та двічі — Тойота Центр Донецьк «Автогалс» (у 2012 р. та 2014 р.).

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.