Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Прем’єрний тест-драйв

нового Toyota Highlander

З 29 березня по 6 квітня 2014 року завітайте до офіційної дилерської мережі ПІІ «Тойота-Україна» на прем’єрний тест-драйв нового Toyota Highlander!

Новий Toyota Highlander — преміальний кросовер для бізнесу, подорожей та сім’ї.

З новим Toyota Highlander ви ЗАВЖДИ НА ВИСОТІ.

Новий Toyota Highlander третього покоління отримав абсолютно новий дизайн екстер’єру, який поєднує в собі стильний, вишуканий і сучасний дизайн міського кросовера преміум-класу з силою та міццю, притаманних позашляховикам.

Ви можете придбати новий Toyota Highlander в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» в трьох варіантах комплектації на вибір.

Highlander оснащено оновленим бензиновим 3,5-літровим двигуном потужністю 249 к. с. та новою шестиступеневою автоматичною коробкою передач.

Завітайте на прем’єрний тест-драйв нового Toyota Highlander з 29 березня по 6 квітня 2014 року в офіційні дилерські центри ПІІ «Тойота-Україна» на території України.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.