Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Результати

Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»

З 20 грудня 2013 року по 20 лютого 2014 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні відбувся Другий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Цього року у конкурсі дитячого малюнка взяло участь 727 художніх робіт, які намалювали талановиті діти віком до 15 років з усіх куточків України.

ПІІ «Тойота-Україна» щиро дякує всім учасникам конкурсу за активну участь та чудові малюнки!

Другий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» проводився у двох номінаціях:

Перша номінація — «Кращі малюнки від Клубу Toyota»*, в якій взяли участь 269 художніх робіт, серед яких було обрано 9 переможців у трьох вікових категоріях, які отримають наступні неймовірні призи:

  • приз за перше місце в кожній віковій категорії — планшет;
  • приз за друге місце в кожній віковій категорії — електронна книга;
  • приз за третє місце в кожній віковій категорії — графічний планшет.

Друга номінація — «Кращі малюнки від Друзів Toyota»*, в якій взяли участь 458 художніх робіт, серед яких було обрано 3 переможці у трьох вікових категоріях, які отримають неймовірний подарунок від Toyota — сучасний mp3-плеєр.

Журі Національного конкурсу, до складу якого увійшли співробітники ПІІ «Тойота-Україна» на чолі з генеральним директором ПІІ «Тойота-Україна», були вражені всіма малюнками, які взяли участь у конкурсі.

ПЕРЕМОЖЦІ

Номінація «Кращі малюнки від Клубу Toyota»Номінація «Кращі малюнки від Друзів Toyota»Всесвітній конкурс

Художні роботи переможців Другого Національного конкурсу в номінації «Кращі малюнки від Клубу Toyota» стануть учасниками Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2014». З цією метою 9 конкурсних робіт буде відправлено до штаб-квартири «Тойота Мотор Корпорейшн» у Японії.

Автори конкурсних робіт, що за рішенням «Тойота Мотор Корпорейшн» здобудуть перемогу на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2014» в якості нагороди отримують можливість здійснити подорож до Японії з відвіданням офіційної церемонії нагородження переможців, що відбудеться в Японії у серпні 2014 року.

Імена переможців Всесвітнього конкурсу будуть оприлюднені на нашому сайті у серпні 2014 року.

ПІІ «Тойота-Україна» вітає переможців Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії». Ми сподіваємось, що ваші автомобілі будуть їздити вулицями у майбутньому!

* Детальніше про номінації Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» читайте на окремій сторінці.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.