Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Цікаві сервісні пропозиції від дилерів Toyota

Одним із найголовніших пріоритетів, які ставить перед собою Toyota, є турбота про своїх клієнтів.

Особливої уваги потребують автомобілі після гарантійного періоду, оскільки чим старший автомобіль, тим більше він вимагає уваги та догляду від свого власника.

Саме тому офіційна дилерська мережа Toyota в Україні підготувала цікаві сервісні пропозиції для власників негарантійних автомобілів моделей RAV4, Highlander та Land Cruiser Prado.

В період з 1 червня по 31 липня 2014 року власники негарантійних автомобілів моделей RAV4, Highlander та Land Cruiser Prado, завітавши до офіційної дилерської мережі Toyota в Україні, зможуть оцінити цікаві сервісні пропозиції на системи підвіски, включаючи такі елементи як втулки стабілізатора та амортизатори. Окрім цього, переважна більшість офіційних дилерів Toyota в Україні підготувала спеціальні сервісні пропозиції для своїх клієнтів, включаючи діагностику ходової частини автомобіля та системи кондиціонування повітря в салоні.

За додатковою інформацією щодо цікавих сервісних пропозицій та актуальних цін у дилерській мережі, звертайтесь, будь-ласка до вашого офіційного дилера Toyota.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.