Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України

Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України. У грудні 2013 року було підписано угоду про співпрацю між ПІІ «Тойота-Україна» та Національним олімпійським комітетом України задля реалізації спільної мети — сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні — та збереження цінностей, які важливі для обох партнерів: здорового способу життя, фізичного та духовного збагачення людей, гармонійного розвитку населення.

Історія олімпійського руху в Україні розпочалася в 1952 році, коли спортсмени України у складі збірної команди Радянського Союзу вперше взяли участь в XV Олімпійських іграх в Хельсінкі. За 62-річну історію виступів на Олімпійських іграх (1952-2014 роки) нашими спортсменами завойовано 624 медалі. 7 лютого 2014 року відбулося урочисте відкриття XXII зимових Олімпійських ігор, які з 7 по 23 лютого 2014 року приймає російське місто Сочі. До складу української Олімпійської збірної входять 43 українських спортсмена. 9 лютого 2014 року українська збірна виборола свою першу Олімпійську медаль у змаганнях з біатлону — бронзу в спринтерській гонці.

/
Давайте разом підтримувати українських спортсменів та вболівати за нашу збірну!
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.