Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Toyota представила концепт футуристичного купе FT-1 на автомобільній виставці у Детройті 2014

Прем’єра надзвичайно сміливого за дизайном нового концептуального спортивного купе Toyota FT-1 відбулася на Північноамериканській міжнародній автомобільній виставці, що проходить з 13 по 26 січня 2014 р. у Детройті (США). Toyota FT-1 — це експериментальна модель, що наочно демонструє напрямок дизайну майбутніх спортивних автомобілів Toyota.

FT-1 — це спортивне купе, створене для того, щоб показати, яких висот можливо досягти в області створення по-справжньому хвилюючого спортивного дизайну. Модель була розроблена дизайн-центром Toyota в США Calty Design Research, Inc (Calty). Все у зовнішньому вигляді FT-1 видає в ньому потужний гоночний автомобіль, а вигнуті стрімкі лінії екстер’єру покликані привертати увагу оточуючих. Зухвалий, яскравий дизайн передньої частини і загострені форми говорять про агресивний характер автомобіля. В його конструкції були використані динамічні повітрязабірники, спеціальна система вихлопу і регульоване заднє антикрило для створення оптимальних аеродинамічних характеристик. Передньомоторне задньоприводне компонування зі зміщеною назад кабіною сприяє ідеальному розподілу маси і формує пропорції класичного спорт-купе. У свою чергу панорамне засклення і вигин підвіконної лінії натякають на легендарне купе Toyota 2000GT. Завдяки продуманій ергономіці і низькій посадці інтер’єр FT-1 дозволяє водієві отримувати незабутнє задоволення від водіння. Максимально зміщені назад передні стійки кузова сприяють поліпшенню оглядовості під час входження в повороти. Кермо нагадує про боліди Формули 1, а панель приладів, виконана у формі трикутника, підсилює відчуття єднання з автомобілем і повністю відображає його спортивний характер. Традиційно, дизайн-рішення Toyota стало результатом роботи широкого кола осіб. У рамках реалізації глобальної стратегії компанії Toyota, покликаної зробити бренд більш яскравим і емоційним, процес прийняття рішень в області дизайну був значно спрощений. Тепер новий підхід передбачає створення автомобілів більш близьких до покупця в емоційному плані, що дарують, крім легендарних якостей надійності і довговічності, ще більше задоволення від водіння.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.