Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Дилерський центр Toyota

відкрито в Білій Церкві

Дилерська мережа Toyota в Україні розширила свою географічну присутність новим містом.

Тепер провідний світовий автомобільний бренд представлений у 25 містах України, а автомобілі Toyota можна придбати в офіційного дилера в Білій Церкві. 


У серпні 2016 року відбулося відкриття уповноваженого дилерського центру Toyota в місті Біла Церква за адресою: вул. Сухоярська, 20. 


У дилерському центрі ТОВ «Автосаміт Біла Церква» загальною площею 800 квадратних метрів на експозиції представлено такі моделі Toyota: Auris, Corolla, Camry, RAV4, Highlander, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200 і Hilux. Парк для тест-драйву складається з 3 автомобілів: Corolla, Camry та RAV4, які дозволять відчути драйв і задоволення від керування автомобілем Toyota. 


В автосалоні панує приємна атмосфера, що підтримується комфортабельною лаунж-зоною, де можна випити кави, чай, відпочити, почитати свіжу пресу. У салоні також є дитяча кімната та ігрова приставка. 


Планове технічне, а також сервісне обслуговування автомобілів клієнтів Toyota також проводяться на Сухоярській, 20. Крім висококласного обслуговування, на клієнтів чекають спеціальні сервісні пропозиції, розроблені для власників Тoyotа.

Дивіться також

Нова Toyota Corolla вже в Україні Нова Toyota Corolla вже в Україні Починаючи з 16 березня, 2019 року у всіх дилерських центрах Toyota в Україні розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління Відкрийте серію гібридів Toyota Corolla Відкрийте серію гібридів Toyota Corolla Гібрид Toyota Corolla вступає в нову еру. Розроблені на революційній платформі Toyota New Global Architecture (TNGA) Toyota Corolla Sedan, Toyota Corolla Hatchback та Toyota Corolla Touring Sports представляють нові гібридні автомобілі для неперевершеного водіння. Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні COROLLA – історія спорткарів Toyota COROLLA – історія спорткарів Toyota На перший погляд, модель Corolla, що є найвідомішим сімейним авто від Toyota та справжнім світовим бестселером, мала б виглядати зовсім недоречно у компанії справжніх спорткарів. Але, правду кажучи, за роки свого існування Corolla випустила кілька дуже популярних спортивних моделей Toyota.
Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Представлений на Детройтському автосалоні 2014 року, вражаючий концепт-кар Toyota FT-1 являє собою найвищу форму вираження дизайну Toyota. Створений з опорою на спортивну спадщину, він покликаний продемонструвати, як може виглядати наше майбутнє. Toyota Corolla та RAV4 Hybrid переможці Toyota Corolla та RAV4 Hybrid переможці 6 лютого 2017 року пройшло оголошення та нагородження переможців Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні 2017». Toyota Corolla. Автомобіль для людей Toyota Corolla. Автомобіль для людей Дізнайтеся про історію моделі Toyota Corolla, першого сімейного автомобіля компанії «Тойота», щоб був спроектований таким чином, щоб перевершувати очікування покупців, і на якому вперше в світі було впроваджено деякі технічні досягнення.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.