Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Дилерський центр Toyota

відкрито в Білій Церкві

Дилерська мережа Toyota в Україні розширила свою географічну присутність новим містом.

Тепер провідний світовий автомобільний бренд представлений у 25 містах України, а автомобілі Toyota можна придбати в офіційного дилера в Білій Церкві. 


У серпні 2016 року відбулося відкриття уповноваженого дилерського центру Toyota в місті Біла Церква за адресою: вул. Сухоярська, 20. 


У дилерському центрі ТОВ «Автосаміт Біла Церква» загальною площею 800 квадратних метрів на експозиції представлено такі моделі Toyota: Auris, Corolla, Camry, RAV4, Highlander, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200 і Hilux. Парк для тест-драйву складається з 3 автомобілів: Corolla, Camry та RAV4, які дозволять відчути драйв і задоволення від керування автомобілем Toyota. 


В автосалоні панує приємна атмосфера, що підтримується комфортабельною лаунж-зоною, де можна випити кави, чай, відпочити, почитати свіжу пресу. У салоні також є дитяча кімната та ігрова приставка. 


Планове технічне, а також сервісне обслуговування автомобілів клієнтів Toyota також проводяться на Сухоярській, 20. Крім висококласного обслуговування, на клієнтів чекають спеціальні сервісні пропозиції, розроблені для власників Тoyotа.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.