Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Дилерський центр Toyota

відкрито в Білій Церкві

Дилерська мережа Toyota в Україні розширила свою географічну присутність новим містом.

Тепер провідний світовий автомобільний бренд представлений у 25 містах України, а автомобілі Toyota можна придбати в офіційного дилера в Білій Церкві. 


У серпні 2016 року відбулося відкриття уповноваженого дилерського центру Toyota в місті Біла Церква за адресою: вул. Сухоярська, 20. 


У дилерському центрі ТОВ «Автосаміт Біла Церква» загальною площею 800 квадратних метрів на експозиції представлено такі моделі Toyota: Auris, Corolla, Camry, RAV4, Highlander, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200 і Hilux. Парк для тест-драйву складається з 3 автомобілів: Corolla, Camry та RAV4, які дозволять відчути драйв і задоволення від керування автомобілем Toyota. 


В автосалоні панує приємна атмосфера, що підтримується комфортабельною лаунж-зоною, де можна випити кави, чай, відпочити, почитати свіжу пресу. У салоні також є дитяча кімната та ігрова приставка. 


Планове технічне, а також сервісне обслуговування автомобілів клієнтів Toyota також проводяться на Сухоярській, 20. Крім висококласного обслуговування, на клієнтів чекають спеціальні сервісні пропозиції, розроблені для власників Тoyotа.

Дивіться також

COROLLA – історія спорткарів Toyota COROLLA – історія спорткарів Toyota На перший погляд, модель Corolla, що є найвідомішим сімейним авто від Toyota та справжнім світовим бестселером, мала б виглядати зовсім недоречно у компанії справжніх спорткарів. Але, правду кажучи, за роки свого існування Corolla випустила кілька дуже популярних спортивних моделей Toyota. Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Представлений на Детройтському автосалоні 2014 року, вражаючий концепт-кар Toyota FT-1 являє собою найвищу форму вираження дизайну Toyota. Створений з опорою на спортивну спадщину, він покликаний продемонструвати, як може виглядати наше майбутнє. Toyota Corolla та RAV4 Hybrid переможці Toyota Corolla та RAV4 Hybrid переможці 6 лютого 2017 року пройшло оголошення та нагородження переможців Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні 2017». Стартували продажі нової Toyota Corolla Стартували продажі нової Toyota Corolla В офіційних дилерських центрах Toyota в Україні стартували продажі нової Corolla
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.