Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Кременчук «Про Лайн»

отримав бронзову відзнаку TSM

25 жовтня 2016 року Тойота Центр Кременчук "Про Лайн" отримав відзнаку бронзового рівня за програмою TSM («Toyota Service Management»), що свідчить про визначні досягнення у сфері якісного обслуговування клієнтів.

Toyota Service Management - це не просто перелік стандартів та правил, це філософія ведення бізнесу. На сьогоднішній день система TSM є однією з ключових переваг Тойота, направленою на досягнення максимального рівня задоволеності клієнта і найвищої якості ремонту та обслуговування. 

Програма TSM являє собою систему стандартів з післяпродажного обслуговування, що передбачає досягнення найбільш ефективного рівня організації виробничих процесів, а саме — технічного обслуговування та ремонту, операцій із запасними частинами та кузовного ремонту автомобілів, але, перш за все зосереджених на високому рівні якості обслуговування та задоволення вимог клієнтів. 

Цього разу своїми досягненнями в реалізації стандартів з післяпродажного обслуговування TSM може пишатись Тойота Центр Кременчук «Про Лайн», який завдяки дотриманню стандартів TSM, постійному вдосконаленню та бажанню забезпечувати клієнтів обслуговуванням високої якості, стає володарем бронзової відзнаки. 

Винагорода бронзового рівня TSM свідчить про те, що офіційна дилерська мережа Toyota в Україні постійно розвивається, покращує свою роботу та не зупиняється на досягнутому.

Тойота Центр Кременчук «Про Лайн» отримав бронзову відзнаку TSM
Колектив дилерсього центру

Дивіться також

Шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota Шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota 11 вересня 2015 року у Києві відбувся шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota. Тойота Центр Львів «Діамант» — переможець премії «Ichiban — 2015» Тойота Центр Львів «Діамант» — переможець премії «Ichiban — 2015» Тойота Центр Львів «Діамант» 4 червня 2015 року в Мадриді отримав щорічну престижну європейську нагороду за результатами діяльності у сфері продажів та післяпродажного обслуговування в 2014 році.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.