Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Популярний кросовер RAV4 Hybrid

уже в Україні

Кросовер RAV4 Hybrid − інновація гібридних технологій, уже в наявності в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні.


Toyota RAV4 — це законодавець сегмента компактних кросоверів, що вже підкорив серця понад 6 млн. автовласників у 170 країнах світу, не є винятком і автовласники в Україні.


Відтепер популярний кросовер представлений на нашому ринку також і в гібридній версії з високоефективним 2,5 л бензиновим силовим агрегатом та потужними електродвигунами.


Автомобіль RAV4 – це сучасний ефектний дизайн екстер’єру зі спортивним характером, висока якість оздоблення інтер’єру та сучасне технологічне оснащення. 


Автомобіль RAV4 Hybrid – це ще й на додачу надзвичайні емоції від керування, підвищена економічність та екологічність. 


Toyota RAV4 Hybrid – перший в Україні повнопривідний гібрид Toyota, який оснащено двома електродвигунами - по мотору на кожну вісь – з сумарною потужністю гібридної силової установки 197 кінських сил. 


Заряджайтеся новими емоціями з Toyota RAV4 Hybrid!

Дивіться також

Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 2-3 червня в Києві. Смачна презентація RAV4 hybrid Смачна презентація RAV4 hybrid Економічний та екологічний гібридний автомобіль Toyota RAV4 hybrid став справжнім «делікатесом» щорічного Фестивалю вуличної їжі 8-9 квітня, 2017 року. Новий гібридний кросовер Toyota Rav4 Hybrid на «GO HYBRID DAY» Новий гібридний кросовер Toyota Rav4 Hybrid на «GO HYBRID DAY» 17 вересня 2016 року у гольф-клубі «GolfStream» відбувся «GO Hybrid Day» – особливий захід у форматі сімейного свята, присвячений знайомству із гібридними технологіями Toyota Нова Toyota Corolla вже в Україні Нова Toyota Corolla вже в Україні Починаючи з 16 березня, 2019 року у всіх дилерських центрах Toyota в Україні розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.