Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор

Відкрито попередній
прийом замовлень

на популярний кросовер RAV4 Hybrid

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid − інновацію гібридних технологій від Toyota.


Toyota RAV4 — це законодавець сегмента компактних кросоверів, що вже підкорив серця понад 6 млн автовласників у 170 країнах світу, не є винятком і автовласники в Україні.


Відтепер популярний кросовер представлений на нашому ринку також і в гібридній версії з високоефективним 2,5 л бензиновим силовим агрегатом та потужними електродвигунами.


Автомобіль RAV4 – це сучасний ефектний дизайн екстер’єру зі спортивним характером, висока якість оздоблення інтер’єру та сучасне технологічне оснащення. 


Автомобіль RAV4 Hybrid – це ще й на додачу надзвичайні емоції від керування, підвищена економічність та екологічність. 


Toyota RAV4 Hybrid – перший в Україні повнопривідний гібрид Toyota, який оснащено двома електродвигунами - по мотору на кожну вісь – з сумарною потужністю гібридної силової установки 197 кінськх сил. 


RAV4 Hybrid буде представлено в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні 24 вересня 2016 року. Вже зараз для замовлення доступні версії автомобіля як з повним приводом, так і з переднім приводом. 


Стежте за інформацією про RAV4 Hybrid на нашому сайті! 


Заряджайтеся новими емоціями з Toyota RAV4 Hybrid!

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.