Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Зв’язатись з нами
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Гібридна експозиція від Toyota

на Фестивалі вуличної їжі 13-14 травня

Бренд продемонстрував концепцію гібридних технологій на Київському Фестивалі вуличної їжі.

Toyota в рамках програми знайомства української аудиторії з гібридними технологіями представила креативну експозицію на Фестивалі вуличної їжі, який проходить у Києві.


Один із найпопулярніших культурних заходів світового рівня відбувся на арт-заводі «Платформа» 13-14 травня, вже вдруге у 2017 році. Сотні молодих та активних киян і гостей міста змогли познайомитися з гібридними кросоверами Toyota RAV4 Hybrid, записатися на тест-драйв, отримати яскраві сюрпризи та навіть продегустувати попкорн, приготований за допомогою рідкого азоту – такий собі гібрид у гастрономії для гостей стенда Toyota!

Починаючи з 2013 року, Фестиваль вуличної їжі об'єднує рестораторів, майстерних кухарів, відомі гастрономічні бренди та гурманів з усієї України. Саме тут можна скуштувати найсмачніші закуски, якими ласують на свіжому повітрі мешканці різних країн світу. Окрім того, за роки існування Фестиваль перетворився на справжній арт-майданчик для українських музикантів, виробників сувенірів та елементів домашнього декору ручної роботи, одягу і прикрас. Щороку цей мистецький простір приваблює українських та іноземних поціновувачів сучасного урбаністичного стилю життя, європейської стріт-культури та креативних розваг.

У рамках Фестивалю Toyota не лише представила інноваційний та прогресивний гібридний автомобіль RAV4 Hybrid, який відповідає прагненню креативного класу обирати екологічні продукти. Бренд наочно продемонстрував концепцію гібридних технологій: якщо у виробництві застосовується неочікуваний мікс декількох компонентів, кінцевий продукт, ймовірно, стане трендовим. Таким є ефект багатьох гібридів, чи то автомобіль, чи то косметика, чи то вишукана страва.

Отже, гібрид – це завжди додаткові переваги та новий досвід. На підтвердження цього бренд подарував своїм гостям незвичайний гастрономічний досвід – попкорн, оброблений… рідким азотом. Така неймовірна закуска викликала захоплення у всіх, хто скористався шансом її продегустувати. Окрім того, дівчата-промоутери привертали увагу відвідувачів стенда пропозицією пройти цікавий тест про гібриди Toyota. А охочих ближче познайомитися з гібридом записували на тест-драйв, доступний у будь-якому дилерському центрі Toyota в Україні.

Toyota RAV4 Hybrid став першим повноприводним гібридним автомобілем бренда в Україні, оснащеним двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к. с. Особлива відмінність гібрида полягає у використанні більше одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно та розумно використовувати кожну краплю пального.

За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Дивіться також

Toyota hybrid drive - відкрийте можливості гібридів! Toyota hybrid drive - відкрийте можливості гібридів! Toyota запрошує українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4, пройшовши інноваційний тест-драйв Hybrid Drive. Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota «Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. Наш модельний ряд позашляховиків та кросоверів, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» відтепер є стимулом для руху вперед. Toyota - це бренд позашляховиків, який запитує: «Чого ви чекаєте?» 20 років успіху в області гібридних технологій 20 років успіху в області гібридних технологій Багато що змінилося за минулих 20 років, починаючи від способів спілкування між людьми, до способів сприйняття навколишнього світу крізь призму нових технологій. Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 1-2 вересня
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.