Сніговий тріумф

Перемога для Toyota на Ралі Швеції

Вперше з 1999 року автомобіль Toyota переміг у раунді Чемпіонату світу з ралі, що стало подвигом, досягнутому лише при другій появі абсолютно нового автомобіля Yaris WRC.

Всесвітньо відома команда гонщиків TOYOTA GAZOO Racing посіла другу позицію в перших перегонах сезону, ралі Монте-Карло, а зараз виборола перемогу на крижаному Ралі Швеції. Першу перемогу команді приніс водій Ярі-Матті Латвала і його штурман Міікка Анттіла.

Хвилююча перемога

/
 

Ярі-Матті Латвала отримав лідерство після того, як колишній лідер ралі розбився через втрату керування на спецетапі в суботу. Увійшовши у третій день змагань з перевагою у 3,8 секунди і з претензією на перемогу, Латвала показав своє неймовірне бажання боротися, очоливши табелі обліку часу на усіх трьох недільних етапах змагання, збільшивши свій відрив від конкурентів і утвердивши свою хвилюючу перемогу.

У другому автомобілі команди, Юхо Ханнінен провів останній день без аварій, заробивши більше очок і принісши команді TOYOTA Gazoo Racing друге місце у Чемпіонаті виробників, у той час як Латвала очолює рейтинг водіїв.

З любов’ю до автомобілів

/
/

Після ралі, голова команди, Акіо Тойода, сказав: "Це неймовірне почуття, виграти раунд Чемпіонату світу з ралі після 17-річної перерви. Я завжди з нетерпінням чекав цього моменту, але я ніколи не думав, що це станеться так скоро. Особливу подяку хотілося б висловити не лише кожному члену команди, а й усім уболівальникам, які чекали нашого повернення і розділили радість з нами.

Тому я хотів би поділитися з усіма тим, що ми обговорювали із Томмі і Ярі-Матті перед стартом Ралі Швеції про зв'язок з автомобілями. Ярі-Матті сказав, що він намагається ставитися до них з любов'ю і керувати з обережністю. Томмі сказав, що він добре розуміє, як їздити швидше, тому що він любить автомобілі. Їх слова, сповнені любові до автомобілів, зворушили мене, тому що я відчуваю те саме. Я хотів би, щоб ми і надалі насолоджувалися цим почуттям і стикалися з проблемами разом, щоб зробити автомобіль Yaris ще кращим."

В очікуванні неочікуваного

/
 

Чотириразовий чемпіон світу з ралі і капітан команди, Томмі Мякінен, зауважив: "Дуже важко знайти правильні слова, щоб описати, що я зараз відчуваю, що ми всі відчуваємо. Результат у Монте-Карло був несподіваним, але це більш ніж несподівано. Звичайно, нам пощастило перемогти, але варто віддати величезну данину таланту Ярі-Матті і спільній командній роботі в Фінляндії, Німеччині та Японії.

Це неймовірне відчуття, і я просто хочу подякувати всім, хто зробив це можливим: особливо нашому капітану, містеру Тойода, за його віру в нас, Ярі-Матті, Міікка, Юхо і Каю. Це особливий день, який ми всі будемо довго пам'ятати, але в той же час ми триматимемо себе в руках, і продовжимо працювати так само старанно, як і завжди."

Промова переможця

/
/

Можливість підсумувати настрій команди після уікенду була надана переможцю, Ярі-Матті: "Я неймовірно щасливий. Для нової команди і нового автомобіля виграти у своєму другому ралі - мені дійсно забракло слів. Я думаю, що сьогодні я проїхав свій найкращий етап. Величезне спасибі всій команді.

Тепер ми супер вмотивовані на те, щоб продовжувати в тому ж дусі: Я просто не можу дочекатися поїздки в Мексику. Наша перемога – це фантастика, але мені також дуже шкода Тьєррі Невіля, який вчора втратив лідерство на спец. ділянці. Я потравляв у подібну ситуацію в минулому, так що я повністю уявляє, як він має зараз себе відчувати. Ми знаємо, що нам пощастило, так що нам потрібно продовжувати вдосконалюватися і працювати задля нашої мети."

Наступна зупинка – Мексика

Третій раунд Чемпіонату світу з ралі проходить в період з 9 по 12 березня. Перша "кам’яниста" подія року, і перша проводитиметься при високих температурах та на високой висоті, а це означає, що двигунам не вистачатиме кисню, а водіям буде по-справжньому спекотно. Висновок: нова можливість для всесвітньо відомої команди гонщиків TOYOTA GAZOO Racing перевершити самих себе!

Більше про TOYOTA GAZOO Racing

Новий Toyota Yaris вже в Україні Новий Toyota Yaris вже в Україні В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже офіційно представлено новий Toyota Yaris. Toyota на Женевському автосалоні 2017 | Toyota Україна Toyota на Женевському автосалоні 2017 | Toyota Україна Закономірно, що в одному з найдорожчих міст Європи, Toyota демонструє відвідувачам виставки в Женеві усе своє багатство. Перше враження від нового динамічного Yaris 2017, його запального «рідного брата» – Yaris GRMN, концепт кару міського автомобіля і-TRIL та останніх новин TOYOTA GAZOO Racing – все це доводить, що Женевський автосалон є місцем обов’язкової присутності усіх прихильників Toyota. Команда TOYOTA GAZOO Racing | Toyota Україна Команда TOYOTA GAZOO Racing | Toyota Україна На гоночних треках або ділянках ралі по всьому світу є ціла низка автомобільних перегонів, які запалюють автолюбителів. Сьогодні ми об'єднали всі наші міжнародні заходи під одною назвою: TOYOTA GAZOO Racing. Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Корпорація Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.